Zilenyum Zil Programı 6.10

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:Zilenyum Zil Programı 6.10, Zilenyum (Zil Programı) 6.10.0.4 Okul, dershane, fabrika gibi zil sistemi ihtiyacı olan kurumların zil yayınlarını ...

Konu: Zilenyum Zil Programı 6.10 Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Zilenyum (Zil Programı) 6.10.0.4 Okul, dershane, fabrika gibi zil sistemi ihtiyacı olan kurumların zil yayınlarını bilgisayar aracılığı ile yapabilecekleri, mp3, midi, wav biçimlerini destekleyen, ziller haricinde teneffüs ya da dinlenme aralarında müzik yayını yapabilecekleri, istenirse sesli anonslarını kaydedebilecekleri kullanışlı bir zil programıdır.

Üretici açıklamasıdır:

Özellikleri:
Sınırsız zil melodisi seçeneğiniz var.
Kendi zilinizi kendiniz yapabilirsiniz.
Mevcut amfi sistemi ve herhangi bir bilgisayar ile sistemi kendiniz kurabilirsiniz.
Müzik yayınını ve çalacak parçaları kendi isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.
Öğrenci zili, öğretmen zili, çıkış zili ve müzik yayınının ses seviyelerini farklı tonlarda ayarlayabilirsiniz.
Ders ve teneffüs saatlerini bilgisayar klavyesinden çok pratik bir biçimde yapılabilirsiniz.
Amfiniz açık kalmadan kullanabileceğiniz bir programdır.
Haftanın 7 günü 24 saatine ayrı melodi atayabilirsiniz.
Öğrenci, öğretmen ve çıkış zillerine farklı melodi atayabilirsiniz. Örneğin; öğrenci zili hababam sınıfı melodisi, öğretmen zili mfö diday diday melodisi, çıkış zili 12 dev adam melodisi atayabilirsiniz.
Zillerden sonra anons ekleyebilir veya anonslu zilleri kullanabilirsiniz. Örneğin; sevgili öğrenciler ders başlamıştır iyi dersler, tüm öğretmenlerimize iyi dersler gibi anonslu zillerden seçim yapabilirsiniz.
İstediğiniz herhangi bir zile ekstra melodi atayabilirsiniz. Örneğin; akşam son çıkış zili cambaz melodisi ve ardından iyi akşamlar anonsu, sabah toplantı zili gül pembe melodisi ve ardından günaydın anonsu ekleyebilirsiniz.
İstediğiniz İstiklal Marşı’nı (sözlü, sözsüz, hızlı, yavaş vb.) seçip 30 saniye, 1, 2, 3, 4, 5, 10 dakika sonra İstiklal Marşı’nı çalacak şekilde programlayabilirsiniz.
Okuma saati uygulamaları yapabilirsiniz. Örneğin; Okuma Saati Başlamıştır anonsu ve ardından okuma saati boyunca fon müziği ve okuma saati bitiminde “Okuma Saati Bitmiştir” anonsu ekleyebilirsiniz.
Öğrenci ve öğretmenlerinizin doğum günlerini kutlayan anonslar kaydedip bu günlerde istediğiniz saatlerde anons kaydedebilirsiniz.
Özel günlere özel program yapabilirsiniz. Örneğin; 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel olarak zillerimizi öğretmen marşları ile ayarlayıp belli saatlerde öğretmenler gününe özel öğretmenler yeni nesil sizlerin eseri olacaktır gibi anonslar kaydedebilirsiniz. Ya da 18 Mart haftası boyunca zil melodilerimizi Çanakkale Marşları ile ayarlayıp, teneffüslerde o haftaya özel müzik yayınları ve anonslar ekleyebilirsiniz.
İkaz ve alarm uygulamaları yapabilirsiniz (Deprem, yangın alarmı gibi).
Programlanabilir anons imkanı ile istediğiniz günde saat ve dakika duyarlılığı ile bir kerelik, günlük, haftalık, aylık periyotlarla sesli anons ve duyuru yapabilirsiniz.
Üretici sitesinden gün geçtikçe artan zil, marş, anons arşivine ulaşabiliyorsunuz.
Kolay kullanılabilir bir arayüzü vardır.

Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: Zilenyum Zil Programı 6.10 Gezginlerden İndir Bedava, Zilenyum Zil Programı 6.10 Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, Zilenyum Zil Programı 6.10 Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Gezginler Download

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:29 Eylül 2009 | Toplam Yükleme: 4.090 Yazdır

Nasıl Buldular?

süper zil indir gezginler, süper zil gezginler, zilenyum crack, istiklal marşı indir gezginler, zilenyum serial, katibim zil programı crack, zilenyum full, zilenyum zil programı crack, hababam sınıfı okul zili indir

Benzer Konular

"Zilenyum Zil Programı 6.10" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.