Windows Live Messenger 8.1 İndir

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:Windows Live Messenger 8.1 İndir, Windows Live Messenger 8.1 İşte! Yeni kuşak MSN® Messenger. Messenger ile ilgili sevdiğiniz her şeye (kişi listeniz, ...

Konu: Windows Live Messenger 8.1 İndir Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Windows Live Messenger 8.1

İşte! Yeni kuşak MSN® Messenger. Messenger ile ilgili sevdiğiniz her şeye (kişi listeniz, ifadeleriniz ve arkadaşlarınıza anında erişim) ek olarak, bağlanmanın ve fotoğraf (ve başka şeyler) paylaşmanın yeni müthiş yolları var. Her zamanki gibi, Messenger’ı karşıdan yüklemek ve çoğu özelliğini kullanmak ücretsiz.

Bilgisayardan Bilgisayara Arama

Düşüncelerinizi dile getirin: Bilgisayardan Bilgisayara Arama kullanarak yüksek kaliteli sesli konuşma yapın. Ücretsiz.

Daha da iyi görüntülü konuşmalar

Görüntülü telefonların olduğu eski bilim kurgu filmlerini hatırlıyor musunuz? İşte yeni Messenger size tam bunu sağlıyor, hatta daha iyisini: canlı, tam ekran (640×480) video.

Paylaşım Klasörleri

Bir dosyayı kişinin adına sürükleyin. İşte bir Paylaşım Klasörü oluşturdunuz. Artık siz veya kullanıcınız istediğiniz zaman klasördeki dosyaları alabilirsiniz; biriniz çevrimdışı olduğunda bile.

İki yönlü, süper güçlü adres defteriniz

Windows Live Contacts ile, kişileriniz bilgilerini güncelleştirdiğinde, bilgiler Messenger adres defterinizde de değiştirilir. Anında. (Windows Live Mail adres defteriniz de güncelleştirilir).

Yakında: Yahoo! arkadaşlarınızla da konuşacaksınız

Dünyanın en büyük anlık ileti ağı daha büyük ve daha iyi olmak üzere! Yahoo! Messenger with Voice kullanan arkadaşlarınızla da yakında konuşabileceksiniz. Ne zaman çevrimiçi olduklarını görebilecek ve Windows LiveMessenger‘dan doğrudan iletişim kurabileceksiniz.

Windows Live Messenger 8.1 Yenilikleri

  • Yeniden tasarlanan daha akıllı kişi kartları size arkadaşlarınızla ilgili daha fazla veri sağlar ve arkadaşlarınıza erişiminizi kolaylaştırır
  • Görüntü adınız, durumunuz ve kişiselleştirmeniz her bilgisayara sizinle birlikte dolaşır
  • Daha iyi sunucu performansı
  • Otomatik güncelleştirmeler
  • Geliştirilmiş oturum açma performansı

Windows Live Messenger 8.1 Kullanım Bilgileri

Lisans: Freeware/Ücretsiz

Yayımcı: Microsoft

Boyut: 1.23 MB

Ekleyen: Admin

Arayüz: Türkçe

Sistem: Windows XP

Windows Live Messenger 2011 Vista ve Windows 7 İçin Aşağıdaki Linki Tıklayın

http://wl.dlservice.microsoft.com/download/4/6/0/46066849-0168-40D8-B87A-B63F6E6A5E8C/tr/wlsetup-web.exe

Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: Windows Live Messenger 8.1 İndir Gezginlerden İndir Bedava, Windows Live Messenger 8.1 İndir Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, Windows Live Messenger 8.1 İndir Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Program , , ,

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:31 Mart 2012 | Toplam Yükleme: 5.481 Yazdır

Nasıl Buldular?

dlservice microsoft download 46066849 0168 40d8 b87a b63f6e6a5e8c wlsetup web, wlsetup gezginler, wl setup gezginler, wlsetup-web gezginler, dlservice microsoft download 46066849 0168 40d8 b87a b63f6e6a5e8c wlsetup all, wlsetup-all gezginler, wlsetup-all download gezginler, windows 8 1 indir gezginler, windows 8 1 download gezginler, windows 8 1 startisback son sürüm gezginler

Benzer Konular

"Windows Live Messenger 8.1 İndir" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.