Windows Live 2008

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:Windows Live 2008, Windows Live programlarını içeren bu paket program ile masaüstünüze Microsoft kalitesini getirebileceksiniz. Windows Live ...

Konu: Windows Live 2008 Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Windows Live programlarını içeren bu paket program ile masaüstünüze Microsoft kalitesini getirebileceksiniz. Windows Live Messenger, Windows Live Mail, Windows Live Toolbar, Windows Live Fotoğraf Galerisi gibi birçok küçük masaüstü uygulamasını bu paket ile yükleyebileceksiniz.

İçerdiği programlar:

  • Windows Live Messenger
  • Windows Live Mail
  • Windows Live Writer
  • Windows Live Oturum Açma Yardımcısı
  • Windows Live Fotoğraf Galerisi
  • Windows Live Toolbar

Her bir programı bu yükleyici ile bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. İsterseniz tüm programları kurabilirsiniz. İsterseniz de sadece kurmak istediğiniz programları kurabilirsiniz. Bu programlar ile masaüstü internet aktivitelerinizi Microsoft kalitesi ile gerçekleştirebileceksiniz. Blog yazarken Writer’ı kullanabilir, Eposta yollarken Mail’ı kullanabilir, anlık mesajlaşma için Messenger’ı kullanabilir, fotoğraflarınızı internete koymak için Fotoğraf Galerisini kullanabilirsiniz.

Windows Live Messenger: Dünyanın en popüler ve yaygın anlık mesajlaşma programı ile arkadaşlarınızla çok kolay bir şekilde mesajlaşabilirsiniz.

Windows Live Mail: Tamamen Türkçe olan bu e-posta programı ile çok kolay bir şekilde mail hesaplarınızı kontrol edebilir, yeni e-postalar gönderebilir, imzalar oluşturarak mail adreslerinizin altında bu imzaları gösterebilirsiniz. Tüm mail adreslerinizi bu küçük ama çok etkili e-posta yönetim programı ile kontrol edebilirsiniz.

Windows Live Writer: Bu program ile blog’unuza çok rahat bir şekilde herhangi bir internet tarayıcısı ile blog adresinize girmeden yazı ekleyebilirsiniz. Birçok popüler blog sitesi ile uyumlu çalışan bu program ile hesabınızı programa girin ve yazılarınızı masaüstünüzden göndermeye başlayın.

Windows Live Fotoğraf Galerisi: Live Space’inize fotoğraf yüklerken herhangi bir internet tarayıcısından adresinize girip fotoğraf yüklemektense bu küçük masaüstü programı ile bu işlemleri masaüstünüzden gerçekleştirebilirsiniz.

Windows Live Toolbar: Internet Explorer internet tarayıcınıza yerleşen bu araç çubuğu ile Live arama motoru üzerinden arama yapabileceksiniz.

Windows Live Oturum Açma Yardımcısı: Bu uygulama ile de Live hesabınızı çok kolay bir şekilde masaüstünüzden takip edebileceksiniz.

Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: Windows Live 2008 Gezginlerden İndir Bedava, Windows Live 2008 Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, Windows Live 2008 Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Gezginler Download

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:04 Aralık 2009 | Toplam Yükleme: 14.916 Yazdır

Nasıl Buldular?

windows live messenger 2008 indir gezginler, windows live messenger 2008 gezginler, msn indir gezginler 2008, messenger 2008 indir gezginler, 2008 msn indir gezginler, msn indir 2008 gezginler, windows live 2008 indir, msn 2008 gezginler, messenger 2008 gezginler, msn 2008 türkçe indir gezginler

Benzer Konular

"Windows Live 2008" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.