Windows 8 Uyumlu Internet Download Manager İndir

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:Windows 8 Uyumlu Internet Download Manager İndir, Internet Download Manager (IDM), Çok yönlü hata düzeltmesi ve devam edebilme yeteneği durma, yavaşlama, hata verme, ...

Konu: Windows 8 Uyumlu Internet Download Manager İndir Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Internet Download Manager (IDM), Çok yönlü hata düzeltmesi ve devam edebilme yeteneği durma, yavaşlama, hata verme, bilgisayarın kapanması gibi downloadların kesilmesi durumunda kayıp olmaksızın downloada devam edebilme yeteneğine sahip, download hızlandırıcı, dinamik dosya ayrıştırması, ayrı yerlerden download edebilme teknolojileri ve mevcut bağlantıları tekrar tekrar yeniden bağlanma işlemi olmaksızın yapabilme özelliğine sahip kaliteli bir program.

İnternet Explorer, Netscape, Opera ve Mozilla ile uyumlu. Gelişmiş web tarayıcısı entegrasyonu, başlangıç ipuçları ve kullanıcı arayüzü geliştirilmiş. Download hızını 5 kat arttırdığı söyleniyor..

Internet Download Manager (IDM) Diğer Özellikleri

  1. Çok dilli destek
  2. Zip ön izleme
  3. Download kategorileri
  4. Gelişmiş virüs koruması
  5. HTTPS desteği
Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: Windows 8 Uyumlu Internet Download Manager İndir Gezginlerden İndir Bedava, Windows 8 Uyumlu Internet Download Manager İndir Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, Windows 8 Uyumlu Internet Download Manager İndir Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Program , , ,

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:15 Aralık 2012 | Toplam Yükleme: 1.197 Yazdır

Nasıl Buldular?

limewire windows 8 uyumlu indir, windows 8 1 ile uyumlu idm, windows 8uyumlu manager gezginler

Benzer Konular

"Windows 8 Uyumlu Internet Download Manager İndir" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.