VLC Media Player 1.1.5

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:VLC Media Player 1.1.5, VLC (Açılımı VideoLAN Client) tam işinize yarayacak ücretsiz bir medya oynatıcı. Program en popüler ses ve video ...

Konu: VLC Media Player 1.1.5 Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

VLC (Açılımı VideoLAN Client) tam işinize yarayacak ücretsiz bir medya oynatıcı. Program en popüler ses ve video formatlarını MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, MP3, ve OGG, hatta DVD ve VCD’leri bile hiçbir sorun çıkarmadan oynatabilme özelliğine sahip. Ayrıca IPv4 veya IPv6 ağlarında yayın sunucusu olarak da kullanmanıza olanak sağlayan mükemmel bir yayın aracı. İçerisinde birçok gelişmiş özellik bulunan, altyazı desteğini oldukça anlaşılabilir ve kolay bir şekilde veren, film izlerken hiçbir sorun ile karşılaşmayacağınız, bir çok codec paketi ile tam uyumlu çalışabilen bir medya oynatıcısı karşınızda.

Özellikleri:

  • Ücretsiz, açık kaynak ve çapraz platform desteği
  • Sistem codecleri ve birçok popüler video formatı ile uyumlu
  • Canlı kayıt imkanı
  • Anlık duraklatma ve kare kare ilerletme imkanı
  • Hız kontrol özelliği
  • HD yüksek kalite medya ve görüntü oynatma desteği
  • En yeni ve en popüler formatların tamamını oynatabilme

Bir video dosyası aldığınızda VLC Media Player ile bu dosyayı açmak gerçekten çok kolay. OGG, MP2, MP3, MP4, DivX, XviD, DVD ve daha bir çok formatı destekleyen VLC sayesinde artık format desteklemeyen medya oynatıcılar ile işiniz kalmayacak. Ayrıca bir medya sunucusu olarak da kullanabileceğiniz bu açık kaynak ürünü basit ve kolay bir arayüze sahip.

Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: VLC Media Player 1.1.5 Gezginlerden İndir Bedava, VLC Media Player 1.1.5 Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, VLC Media Player 1.1.5 Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Program

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:17 Kasım 2010 | Toplam Yükleme: 3.753 Yazdır

Nasıl Buldular?

vlc son sürüm gezginler, vlc media player 1 1 5 gezginler, vlc player indir gezginler türkçe

Benzer Konular

"VLC Media Player 1.1.5" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.