UltraSurf (2013) Son Sürüm,Türkçe,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:UltraSurf (2013) Son Sürüm,Türkçe,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir, İnternette gizli bir şekilde anonim bir kişi olarak gezmek için kullanılan Proxy IP'lerine bağlanarak bilgisayarınızı ...

Konu: UltraSurf (2013) Son Sürüm,Türkçe,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

İnternette gizli bir şekilde anonim bir kişi olarak gezmek için kullanılan Proxy IP’lerine bağlanarak bilgisayarınızı ve kişisel bilgilerinizi gizleyenUltraSurf, bu sayede erişime engellenmiş olan tüm sitelere erişmenize de olanak tanıyor.

Dünyanın bir çok yerindeki proxy IP’lerine bağlanarak güvenli vetamamen gizli bir internet bağlantısı kullanmanıza olanak tanıyan UltraSurf ile istediğiniz siteyi gönül rahatlığıyla ziyaret edebilirsiniz. IP adresiniz ve bulunduğunuz bölge gibi ayrıntıları saklayan program tarayıcı geçmişini ve çerezleri temizleyerek ardında hiç iz bırakmıyor. Dosya indirme işlemlerini kendi içinde şifreleyen program bu anlamda da güvenliğinizi sonuna kadar koruyabiliyor.

Türkiye’den erişime engellenmiş sitelere bağlanmak için de kullanabileceğiniz UltraSurf sayesinde artık hiçbir site engelli olmayacak.

Önemli! UltraSurf programı erişimi engellenmiş sitelere bağlanırken yaptığı işlemler sırasında bilgisayarınızda bulunan antivirüs programı uyarı verebilir. Bu programın işlevinden kaynaklanmaktadır. Programı çalıştırmadan önce lütfen antivirüs programınızı devre dışı bırakınız.

Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: UltraSurf (2013) Son Sürüm,Türkçe,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir Gezginlerden İndir Bedava, UltraSurf (2013) Son Sürüm,Türkçe,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, UltraSurf (2013) Son Sürüm,Türkçe,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Program

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:22 Şubat 2013 | Toplam Yükleme: 868 YazdırBenzer Konular

"UltraSurf (2013) Son Sürüm,Türkçe,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.