The Cleaner 2012

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:The Cleaner 2012, The Cleaner, bilgisayarınıza girmiş olan truva atlarını, solucanları, rootkitlerı, keylogger’ları, casus yazılımları ...

Konu: The Cleaner 2012 Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

The Cleaner, bilgisayarınıza girmiş olan truva atlarını, solucanları, rootkitlerı, keylogger’ları, casus yazılımları ve reklam yazılımlarını temizleyen bir araçtır. Gelişmiş yapısı sayesinde program son dönemde bile çıkmış olan bu tür zararlı yazılımları sisteminizi tarayarak bulur, karantinaya alır ve temizler. 2011 sürümünde arayüz tasarımı tamamen yenilenen The Cleaner, geliştirilerek yeni versiyonunda zararlı yazılımlara karşı daha etkili hale getirilmiştir.Program akıllı tarama özelliğiyle ister otomatik ister manuel ayarlamalar yapılmasını sağlar. Tüm sistemi ve hard diskleri tarayarak zararlı yazılımları tespit eder. Dosyalarınızı yedekleyerek geri yüklemenizi sağlayan The Cleaner veri kaybını da böylece önler. Program güncellemeleri sırasında bilgisayarınızı korumaya devam eder.

Arkaplanda çalışarak bilgisayarınızda kullanmakta olduğunuz uygulamaları denetler ve bilgisayarınıza zarar verebilecek içerik taşıyan yazılımları bulur ve engeller.

The Cleaner 2012 Kullanım Bilgileri

  • Lisans: Shareware/DenemeYayımcıMooSoft
  • Boyut: 6.37 MBEkleyen: Admin
  • Arayüz: İngilizceSistem: Windows XP/7/Vista
Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: The Cleaner 2012 Gezginlerden İndir Bedava, The Cleaner 2012 Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, The Cleaner 2012 Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Program , , ,

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:27 Mart 2012 | Toplam Yükleme: 958 Yazdır

Nasıl Buldular?

cleaner gezginler 2012, the cleaner 2012 gezginler

Benzer Konular

"The Cleaner 2012 " konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.