TeamViewer – GEZGİNLER İNDİR

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:TeamViewer – GEZGİNLER İNDİR, TeamViewer ile internet üzerinden herhangi iki bilgisayar arasında bağlantı oluşturup, yönetim işlemi ...

Konu: TeamViewer – GEZGİNLER İNDİR Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

TeamViewer ile internet üzerinden herhangi iki bilgisayar arasında bağlantı oluşturup, yönetim işlemi yapabilirsiniz. TeamViewer kullanabilmek için sadece iki tarafın da yazılımı kurması yeterli. Sonra kolaylıkla ve herhangi bir firewall vb. ayar yapmadan kolaylıkla karşı bilgisayara ve masaüstüne bağlanabilirsiniz.

TeamViewer sadece uzak masaüstü yönetimi için değil arkadaşınıza masaüstünüzde ne varsa onu da göstermeniz için geliştirilmiş bu tür kullanımlar için oldukça kolay bir arayüze sahiptir. Veri transferi oldukça güvenli olup şifreleme yöntemi ile dışarıdan istenmeyen erişimlere olanak vermemektedir. Özel kullanımlar için bedava olan TeamViewer‘da ayrıca chat, dosya transferi ve ana bilgisayar modu özellikleri de mevcut.

Özellikler:

 • Yükleme yapmadan uzak masaüstü erişimi
  TeamViewer ile internet bağlantısı sayesinde dünyanın her hangi bir yerindeki bir bilgisayara başka yükleme yapmadan ve güvenlik duvarı sorunu çıkarmadan erişim yapabilirsiniz.
 • Dosya Transferi
  TeamViewer bilgisayarınızdaki dosyaları karşı taraftaki bilgisayara yollayabilir yada karşı taraftan kendi bilgisayarınıza dosya taşıyabilirsiniz.
 • Güvenlik Duvarının arkasından çalışır
  Bir çok uzak masaüstü yazılımı güvenlik duvarları yüzünden erişim güçlükleri çeker. Ancak TeamViewer (Takım Bakışı: Masaüstünüzü Paylaşın) ile endişe etmeye gerek yok. Çünkü TeamViewer güvenlik duvarı arkasından çalışarak bağlanılacak bilgisayara bağlanmanın yolunu buluyor.
 • Yüksek Güvenlik Standardı
  TeamViewer Oldukça güvenli bir çözüm ortağıdır. Güvenlik kanalları RC4 kodlamaları ile korunmaktadır. RC4 kodlamaları https/SSL ile aynı güvenilirliğe sahiptir.
 • Yüksek performans
  LAN bağlantısı hızı ile internet üzerinde erişim imkanı sunar.
 • Düşük fiyatlı & Bedava versiyon
  Ayrıntılı ücretlendirme bilgileri aşağıda mevcuttur.
Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: TeamViewer – GEZGİNLER İNDİR Gezginlerden İndir Bedava, TeamViewer – GEZGİNLER İNDİR Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, TeamViewer – GEZGİNLER İNDİR Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Program , , ,

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:30 Nisan 2012 | Toplam Yükleme: 1.888 YazdırBenzer Konular

"TeamViewer – GEZGİNLER İNDİR" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Tek Yorum

 1. ahmet, 2 years ago

  isallah guvenilirdir


Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.