Süpercan Oyunu Oyna

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:Süpercan Oyunu Oyna, Süpercan Oyunu Oyna Türkiye’nin ilk süper kahramanı Süpercan’ın, Örümcek Adam, Hulk, Wolverine ve Iron Man gibi ...

Konu: Süpercan Oyunu Oyna Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Süpercan Oyunu Oyna

Türkiye’nin ilk süper kahramanı Süpercan’ın, Örümcek Adam, Hulk, Wolverine ve Iron Man gibi Marvel kahramanlarıyla dünyayı kurtarmak için müthiş bir maceraya atıldığı oyunu çocuklarla buluşuyor. Tüm Türk Telekom müşterileri ev telefonlarını kullanarak oyunu ücretsiz olarak oynayabilecek.

Türk Telekom, ülkemizin ilk süper kahramını Süpercan’ı yeni maceralarıyla çocuklara sunuyor. Türk Telekom grubu şirketlerinden Sobee Studios tarafından Marvel Characters BV işbirliği ile hayata geçirilen çevre temalı yeni oyun Süpercan’da, uzaylı istilasına karşı dünyayı kurtarmak için kahramanlar heyecan dolu bir maceraya atılıyor. Ev telefonu ile yapılan aktivasyon sonrasında tüm Türk Telekom müşterileri oyunu ücretsiz olarak oynayabilecek.

Oyunu ücretsiz olarak edinmek mümkün

Süpercan oyununu supercanoyun.com veya .ttcocuk.com adreslerinden ücretsiz olarak indirmek mümkün. Oynamaya başlamak için, ana ekranda yapılan yönlendirme ile 0800 211 41 41 numarası, ev telefonlarından ücretsiz olarak aranarak oyunun aktive edilmesi sağlanıyor. Arama yaparak ev telefonu numarasını kaydettiren kullanıcılar, numaralarını kullanarak oyuna kolayca giriş yapabiliyorlar.

Türk telekom’un yeni oyununda Süpercan’a Örümcek Adam, Hulk ve Iron Man gibi Marvel evreninin efsanevi karakterleri eşlik ediyor. Çevre temalı olan ilk oyun çocuklar ile buluşuyor. Önümüzdeki günlerde TT Ofis ve Bayilerinde, Türk Telekom müşterilerini yeni sürprizler bekliyor olacak.

Çocukların ve ebeveynlerinin birlikte eğlenebilecekleri bir macera oyunu

Süpercan oyunu, uzaydan gelen, ağaçları keserek ve çevreye tehlikeli atıklar yayarak dünyayı felakete sürüklemeye hazırlanan bir robot ordusuna karşı koyan Süpercan maceralarını konu alıyor. Süpercan’ın kritik anlarında yardıma Örümcek Adam, Hulk, Wolverine ve Iron Man gibi Marvel süper kahramanları yetişiyor.

Süpercan çocukların eğlenerek oynayabilecekleri bir oyun olmakla birlikte, ebeveynlerin de çocuklarıyla sıkılmadan, hoş vakit geçirebilecekleri bir macera oyunu olma özelliği taşıyor. Çevre temalı oyunla başlayacak Süper Can serisi, çocuklara vizyon kazandıracak maceralar ve çok ilginç görevlerle hem oyun hem seri filmlerle eğlendirmeyi ve eğlenirken de ögretmeyi hedefliyor.

Örümcek Adam, Hulk, Wolverine ve Iron Man yeniden Türkiye’de

Çocuklarla bilgisayar oyunu, çizgi romanlar ve internet çalışmalarıyla buluşacak olan Süper Can, farklı şehirlerde düzenlenen etkinliklerle, bu yılda ülkemizi ziyaret eden Marvel kahramanlarına ev sahipliği yapıyor.

Dünyanın eğlence devlerini her yıl Türk çocuklarıyla buluşturan Türk Telekom Çocuk Portalı TT Çocuk, yıl boyunca dünyanın en önemli markalarını ve yeniliklerini müşterilerine sunmaya devam edecek.

Oyunu indirmek için TIKLAYINIZ

Sponsor Bağlantılar
Etiketler: Süpercan Oyunu Oyna Gezginlerden İndir Bedava, Süpercan Oyunu Oyna Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, Süpercan Oyunu Oyna Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Gezginler Download

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:02 Haziran 2011 | Toplam Yükleme: 2.797 Yazdır

Nasıl Buldular?

süper can 2 indir gezginler, süpercan 2 indir gezginler, süpercan indir gezginler, ıron man oyunu indir gezginler, süpercan gezginler indir, süpercan full indir gezginler, www supercanoyun com indir gezginler, ıron man 2 oyunu indir gezginler, demir adam oyunu indir gezginler, ıron man indir gezginler

Benzer Konular

"Süpercan Oyunu Oyna " konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

3 Yorum - Gezginler İndir Download

  1. abdullah, 3 years ago

    bu oyunu açamadım

  2. ali, 3 years ago

    nasılaçılacak oyun????????????????????????????????**

  3. azap, 3 years ago

    cok guzel


Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.