Snagit 11.0.1 Build 93 İndir

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:Snagit 11.0.1 Build 93 İndir, Bu güzel ekran yakalama aracı ile ekranınızdaki her şey yakalayın.Ekran video kaydı görüntüleri artırabilirsiniz daha ...

Konu: Snagit 11.0.1 Build 93 İndir Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Bu güzel ekran yakalama aracı ile ekranınızdaki her şey yakalayın.Ekran video kaydı görüntüleri artırabilirsiniz daha iyi hedeflere verimli  sağlayarak çalışır.

Kullanımı güzel ve basit olması kullanıcılar tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır.

Programa eklenen Etiketleme (Tag) özelliği ile resimler üzerine hazır etiketler, tarih ve saat ekleyebiliyorsunuz. Yeni Arama (Search) özelliği ise resimler arasında belirlediğiniz etiketler, isimler, tarih ve saatler gibi kriterlere göre aramalar yapabilmenize imkan sağlıyor.

Son olarak gerek bir internet sayfasının tamamını, gerek bir program penceresini, gerekse ekranda karşınızda duran görüntünün belirli bir bölümünü Snagit ile kolaylıkla resim olarak kaydedebilir ve gerekli düzenlemeleri yine bu program üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: Snagit 11.0.1 Build 93 İndir Gezginlerden İndir Bedava, Snagit 11.0.1 Build 93 İndir Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, Snagit 11.0.1 Build 93 İndir Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Program

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:04 Haziran 2012 | Toplam Yükleme: 2.198 Yazdır

Nasıl Buldular?

snagit 11 türkçe yama, snagit 11 türkçe, snagit 11 gezginler, snagit 11 indir gezginler

Benzer Konular

"Snagit 11.0.1 Build 93 İndir" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Tek Yorum

  1. hamdi, 2 years ago

    slm


Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.