Skype 6.1 2013 İndir

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:Skype 6.1 2013 İndir, Skype 6.1 sürümü ile kullanıcıların beğenisine sunuldu. Radikal değişiklikler yaşanmasa da özellikle de programın ...

Konu: Skype 6.1 2013 İndir Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Skype 6.1 sürümü ile kullanıcıların beğenisine sunuldu. Radikal değişiklikler yaşanmasa da özellikle de programın Outlook ile kurduğu yeni bağ dikkat çekici.

15 Mart tarihinden itibaren Windows Live Messenger’ın kullanılamayacak olması ve söz konusu iletişim kanalının Skype’a devredileceği dair durum, Skype ile ilgili güncellemelerin önemini de bir kat daha artırdı.

Tam adı 6.1.0.129 sürümü olan güncellemenin ardından ufak tefek tasarım değişiklikleri göze çarpıyor. Ancak en önemli yenilik, Skype’ın artık Outlook ile ortak hareket edebilmesi. Outlook üzerinden tanımlı olan birine Skype üzerinden kolayca ulaşabilme imkânı geldi.

Skype profillerinde de bir takım değişiklikler yaşandı. Artık bir kişinin Skype hesabını bulmak ve eklemek çok daha kolay olacak. Profil sayfaları da diğer kişilerin görüntüleyebilmesine yönelik bazı değişimlere sahne oldu. Bir kişiyi aramak istediğimizde ise o kişinin tanımlı telefon numaralarından birini seçme şansı sunuldu.

Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: Skype 6.1 2013 İndir Gezginlerden İndir Bedava, Skype 6.1 2013 İndir Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, Skype 6.1 2013 İndir Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Opera Tarayıcı Haberleri

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:11 Ocak 2013 | Toplam Yükleme: 4.636 Yazdır

Nasıl Buldular?

skype 6 1 gezginler, skype 6 1 indir gezginler, gezginler skype 6 1, skype 6 1 0 129 gezginler, skype 6 1 indir

Benzer Konular

"Skype 6.1 2013 İndir" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Tek Yorum

  1. sunay, 1 year ago

    Evet cok i


Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.