Siğil Duası Nedir ve Anlamı

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:Siğil Duası Nedir ve Anlamı, Siğil Duası Nedir ve Anlamı siğil duası ne zaman okunur, siğil duası nedir, siğil duası nasıl ...

Konu: Siğil Duası Nedir ve Anlamı Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Siğil Duası Nedir ve Anlamı

siğil duası ne zaman okunur,

siğil duası nedir,

siğil duası nasıl okunur

Peygamberimiz hanımlarından birinin elinde siğil görünce ona şu duayı okumasını tavsiye etmiş ve o hanımı o dertten kurtulmuş. “Allâhümme yâ musağğırel kebiyri ve mükebbires-sağıyri sağır mâ bi”

Üç tane kağıt alınıp her birine (ا د ر ى ) yazılır.her bir kağıda bir fatiha üç ihlas okunup siğillere sürülür. Her gün bir kağıt yakılır.

İri bir tuz tanesi üzerine bir fatiha üç ihlas okunup siğillere sürülür. Daha sonra bu tuz bir bahçeye gömülür.

Sabah kalkar kalkmaz sağ elin işaret parmağı dil ile ıslatılır. Siğil yahut sivilcenin etrafında üç defa daire şeklinde çevrilir. Sonra parmak tekrar ıslatılıp siğil tükrükle yağlanır. Buna bir hafta devam edilir.

İğde ağacından besmele ile bir dal koparılır. Ya rabbi bu dal kuruduğu gibi falancanın siğilleride kurusun denip dal bir kenara atılır.

TEMRE İÇİN:

Terme üzerine hafifçe dokunarak iğne ucu ile zuhruf suresi 79. ayet yazılırsa şifa bulur.

Türkçe Okunuşu: “Em ebremû emren fe innâ mumbrimûn.”

أَمْ أَبْرَمُوا أَمْرًا فَإِنَّا مُبْرِمُونَ Temre olan yer bir çöp ile dıştan içe doğru daire şeklinde çizilerek yukardaki ayet bir nefeste 7 kere olmak üzere 7 kere (top:49) okunur.

Kalem suresi 16-20 . ayetler 7 defa okunur. Her okuyuşta 20. ayet 7 defa tekrar edilir ve termeye üflenir. Buna yedi gün devam edilir.

Sponsor Bağlantılar
Etiketler: Siğil Duası Nedir ve Anlamı Gezginlerden İndir Bedava, Siğil Duası Nedir ve Anlamı Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, Siğil Duası Nedir ve Anlamı Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Gezginler Download

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:09 Aralık 2010 | Toplam Yükleme: 1.793 Yazdır

Nasıl Buldular?

siğil duası, temre duası türkçe, siğil duası ne zaman okunur, siğil duası nasıl okunur, TEMRE DUASI ANLAMI, temre duasının anlamı, siğil duasının anlamı

Benzer Konular

"Siğil Duası Nedir ve Anlamı" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.