Power Sound Editor Free 6.3.1

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:Power Sound Editor Free 6.3.1, Power Sound Editor 6.3.1 hem güzel arayüzü hemde işlevselliği ile ses işleme yazılımı meraklılarına hitap ediyor. ...

Konu: Power Sound Editor Free 6.3.1 Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Power Sound Editor 6.3.1 hem güzel arayüzü hemde işlevselliği ile ses işleme yazılımı meraklılarına hitap ediyor. İşlevlerine bakıldığında ve bedava olarak kullanıma sunulduğu düşünüldüğünde başlangıç/orta seviye kullanıcılar için iyi bir alternatif.
Power Sound Editor Free – internetindir.com
Bu yazılım ile CD�lerden dosya alarak veya kendi mikrofonunuzu kullanarak kayıt yapabilir, yaptığınız bu kayıtları çeşitli efektler ekleyerek ve ses yüksekliklerini ayarlayarak dilediğiniz gibi işleyebilirsiniz. Ayrıca bu kayıtları istediğiniz noktalarından kesebilir ve çeşitli eklemeler yapabilirsiniz. Bu kayıtları yapılmış olan farklılıklar ile yeniden istediğiniz yere (pc,CD) kaydedebilirsiniz.

Programın uninstall seçeneği mevcuttur. Bilgisayarınızdan kaldırmak istediğinizde yazılımlar bölümündeki kendi menüsünden veya Denetim Masası�ndaki yazılım ekle/kaldır bölümünden problemsizce kaldırabilirsiniz.

Desteklediği ses formatları :

� Mp3
� Ogg
� Wave
� WMA

Programın free versiyonunun kendi içindeki menülerden ulaşabileceğiniz ve mevcut sürümünüzü yükseltebileceğiniz bir de deluxe versiyonu bulunmaktadır. Birkaç özelliğin daha ilave edilmiş olduğu bu versiyonuna $29.95 karşılığında sahip olunabilmektedir.

NOT: Power Sound Editor 6.3.1.�in denemesi yapılarak problemsiz çalıştığı görülmüştür. Ayrıca 39 ayrı virüs taramasından geçirilerek sizlerin kullanımına sunulmuştur.

Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: Power Sound Editor Free 6.3.1 Gezginlerden İndir Bedava, Power Sound Editor Free 6.3.1 Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, Power Sound Editor Free 6.3.1 Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Gezginler Download

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:01 Temmuz 2009 | Toplam Yükleme: 1.724 Yazdır

Nasıl Buldular?

power sound editor free türkçe yama

Benzer Konular

" Power Sound Editor Free 6.3.1" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.