Need for Speed: World (2013) Son Sürüm,Türkçe,Download,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:Need for Speed: World (2013) Son Sürüm,Türkçe,Download,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir, Artık geleneksel bir hale gelen Need for Speed serisinin üyelerinden birisi olan Need for Speed: World oyun severlere ...

Konu: Need for Speed: World (2013) Son Sürüm,Türkçe,Download,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Artık geleneksel bir hale gelen Need for Speed serisinin üyelerinden birisi olan Need for Speed: World oyun severlere ücretsiz bir yarış keyfi sunuyor. EA Games’in dağıtımını yaptığı, EA Black Box’ın yapımcısı olduğu Need for Speed: World tamamen ücretsiz bir oynanış keyfi sunuyor. Bildiğiniz gibi her yıl oyun dünyasına bir yenisi eklenen Need for Speed serisi oyunları bir yarış oyunu serisi, dünyada olduğu kadar ülkemizde de oldukça sevilerek oynanan Need for Speed oyunlarının ilk ve tek online sürümü olan Need for Speed: World sizlere arkadaşlarınız ve dünyada ki diğer oyuncularla muhteşem bir online araba yarışı keyfini sunacak.

Need for Speed: World’ü tamamen ücretsiz olarak indirebileceksiniz. Oyunu indirmiş olsanız bile yine de oyunun bünyesine kayıt olup bir hesap oluşturmanız gerekecek. Hemen oyunu indirip çok kolay bir şekilde üye olabilir ve kendinize bir hesap oluşturarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunu indirip ücretsiz bir şekilde başlangıç yapabiliyorsunuz. Oyunu 10. Seviyeye kadar ücretsiz bir şekilde oynuyorsunuz işte tam bu noktadan sonra size oyuna devam edip etmeyeceğinizi soran bir soru soruluyor ve bu soruya evet yanıtını verirseniz oyuna 20$ gibi bir ücret ödeyerek devam edebilirsiniz. Oyunun son seviyesi olan 50. Seviyeye kadar ödemiş olduğunuz 20$ ile ilerlemeniz mümkün kılınıyor, tabi sizin gerçekleştireceğiniz ücretli aktiviteler dışında… Oyunda bazı arabalar ve bazı araba modifikasyonları ücretli olarak oyun severlere sunuluyor. 100$’a kadar araba fiyatları değişmekte.

Oyuna giriş yaptıktan sonra bizi 3 farklı yarış türü karşılıyor;

  • Sprint
  • Circuit
  • Drag

Bu üç seçenekten birisini seçerek, yarışları tamamlamaya çalışıyoruz. Yarışı nasıl tamamladığınızın herhangi bir önemi yok aslında, ya iyi yada kötü bir derece yapmanız fark etmiyor önemli olan yarışı sonuçlandırmış olmanız. Her bitirdiğiniz yarış sonunda saygınlık puanı kazanacaksınız.

Oyuncuların en çok beğeneceği özelliklerden biriside modifikasyon seçenekleri. Artık yeni Need for Speed oyunlarında göremediğimiz modifiye özelliği Need for Speed: World’de yerini almış. Oyun Polis kovalamaları, PvP yarışlar, farklı yarış seçenekleri, modifikasyon ve daha birçok özelliği ile oyunculara büyük bir yarış alanını sunuyor.

Hemen Need for Speed: World’ü indirip kolayca kayıt olabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: Need for Speed: World (2013) Son Sürüm,Türkçe,Download,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir Gezginlerden İndir Bedava, Need for Speed: World (2013) Son Sürüm,Türkçe,Download,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, Need for Speed: World (2013) Son Sürüm,Türkçe,Download,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Program

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:27 Nisan 2013 | Toplam Yükleme: 779 YazdırBenzer Konular

"Need for Speed: World (2013) Son Sürüm,Türkçe,Download,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.