Mozilla Firefox Aurora 13,0,1 Türkçe

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:Mozilla Firefox Aurora 13,0,1 Türkçe, Mozilla Firefox Geliştirme Sürümü Mozilla Firefox'un geliştirilme kanalı olarak duyurulan Aurora, Firefox ...

Konu: Mozilla Firefox Aurora 13,0,1 Türkçe Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Mozilla Firefox Geliştirme Sürümü

Mozilla Firefox’un geliştirilme kanalı olarak duyurulan Aurora, Firefox tarayıcısının yeni sürümlerinde karşılaşacağımız en yeni özellikleri kullanıcılar ve web geliştiricilerle paylaşmak için hazırlandı. Aurora kararlı bir sürüm olmadığı için sadece geliştiricilere ve üst düzey kullanıcılara hitap etmektedir. Firefox’un yeni sürümlerinde karşılaşacağımız tüm özellikler bu sürümle test edilerek kullanıcı geri dönüşleriyle daha kararlı yeni beta sürümün ortaya çıkmasına katkı sağlayacak.

Mozilla Firefox Aurora tüm sürümleri biraraya toplayan bir özelliğe de sahip. Aurora’nın içerisinde bulunan linkle “Kararlı, Beta ve Aurora” sürümleri arasında geçiş yapılabiliyor. Kısacası yeni Firefox sürümlerini tek alandan test etmek için Mozilla Firefox Aurora’yı yüklemeniz gerekiyor.

Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: Mozilla Firefox Aurora 13,0,1 Türkçe Gezginlerden İndir Bedava, Mozilla Firefox Aurora 13,0,1 Türkçe Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, Mozilla Firefox Aurora 13,0,1 Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Program ,

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:11 Temmuz 2012 | Toplam Yükleme: 1.841 YazdırBenzer Konular

"Mozilla Firefox Aurora 13,0,1 Türkçe" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.