iTunes (2013) Son Sürüm,Türkçe,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:iTunes (2013) Son Sürüm,Türkçe,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir, Tüm dijital müzik ve videolarınızı oynatıp yönetebileceğiniz, Mac ve PCiçin Apple tarafından geliştirilen ücretsiz ...

Konu: iTunes (2013) Son Sürüm,Türkçe,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Tüm dijital müzik ve videolarınızı oynatıp yönetebileceğiniz, Mac ve PCiçin Apple tarafından geliştirilen ücretsiz medya oynatıcısı veyöneticisi iTunes, Apple’ın en son teknolojiye sahip, yeni taşınabilir müzik aygıtları olan iPod ve iPod touch modelleri, günümüzün en popüler telefonu olan iPhone ve Apple TV gibi ürünleriyle birlikte gelişimine son hızla devam ediyor. Müzik arşivi yönetimi konusunda basitliği ve sade arayüzü ile en çok kullanılan programlardan birisi olan iTunessahip olduğu geniş seçenekler ve gelişmiş özellikleri ile kullanıcılara birçok hizmet sunuyor.

iTunes müzik dükkanı üzerinden hem Mac hem Windows kullanıcılarına online müzik alışverişi imkanı sağlayan yazılım en ünlü müzik şirketleri ve bağımsız plak şirketleriyle anlaşmalı olarak şarkıları kullanıcılarının beğenisine en uygun fiyat ile sunuyor.

En popüler medya dosya formatlarının tamamına desteği bulunan iTunes AAC teknolojisi ile CD kalitesine daha yakın bir sesi daha küçük dosya boyutlarında sunabiliyor. Kaynak konusunda gelişmiş kütüphane (libary), akıllıoynatım listeleri (playlist) ve 250′den fazla internet radyosu gibi bölümlere sahip olan yazılım, içerisindeki entegreCD/DVD yazma aracı ile listeleriniz ve MP3′lerinizi kullanarak kendi MP3 CD’lerinizi ve içerik DVD’lerinizi oluşturmanıza olanak sağlıyor.

Gelişmiş arayüzü ve özelliklerinin birleşmesiyle sizlere mükemmel bir medya keyfi yaşatmayı amaçlayan iTunesgörsel gezinti (visual browsing) ve albüm kapağı gösterimi (cover flow) seçenekleri ile müzik dinlerken size görsellikte sunuyor. Aynı zamanda yine Apple tarafından üretilen taşınabilir müzik aygıtlarına (iPod) tam destek sağlayan iTunes iPod Touch ve iPhone işletim sistemlerinin gelişimi ile birlikte dizüstü bilgisayarınızda iPhoneüzerinden internete girmek gibi ekstra yenilikler kazanmanıza yardımcı olmaya devam ediyor.

Ayrıca iPod, iPod Touch, iPhone ve iPad üzerindeki müzikvideofotoğraf ve uygulamalarınızı da yönetebileceğiniz bu medya yöneticisi program ile yine bu aygıtlar üzerinde kullanılan işletim sistemi iOS güncelleme ve kurulum işlemlerini de kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Sahip olduğunuz arşiv içerisinde kolay ve hızlı arama yapabildiğiniz iTunes medya bilgileri konusunda da birçok seçenek ile şarkı hakkında sahip olabileceğiniz bilgilerin birçoğuna kolaylıkla ulaşabilme imkanı sağlıyor.

Eğer bir iPod veya iPhone sahibiyseniz bilgisayarınızda veya MacBook’unuzda bulunması gereken en önemli programlardan biri iTunes diyebiliriz. iTunes’ün özelliklerinin tamamını ve yazılım hakkındaki diğer şeyleri öğrenmek istiyorsanız buradan üretici adresine ulaşabilirsiniz.

Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: iTunes (2013) Son Sürüm,Türkçe,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir Gezginlerden İndir Bedava, iTunes (2013) Son Sürüm,Türkçe,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, iTunes (2013) Son Sürüm,Türkçe,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Program

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:25 Şubat 2013 | Toplam Yükleme: 2.457 Yazdır

Nasıl Buldular?

itunes son sürüm türkçe

Benzer Konular

"iTunes (2013) Son Sürüm,Türkçe,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.