Internet Explorer 9 (Windows 7) (2013) Son Sürüm,Türkçe,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:Internet Explorer 9 (Windows 7) (2013) Son Sürüm,Türkçe,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir, Windows 7 işletim sistemiyle tam uyumlu çalışan IE9, Microsoft'un daha minimalist bir tasarımla karşımıza çıkardığı ...

Konu: Internet Explorer 9 (Windows 7) (2013) Son Sürüm,Türkçe,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Windows 7 işletim sistemiyle tam uyumlu çalışan IE9, Microsoft‘un daha minimalist bir tasarımla karşımıza çıkardığı yeni internet tarayıcısı. Daha önceki Internet Explorer sürümlerindeki eleştirileri göz önünde bulunduran firma yeni sürümde kullanım kolaylığını ve daha iyi bir web tecrübesini ilk planda tutuyor. Rakiplerini hızı ve görüntü performansıyla geride bırakmayı amaçlayan Internet Explorer 9 iddialı özellikleriyle fark yaratıyor.

HTML5 ve CSS3 desteği bulunan Internet Explorer 9 rakiplerini göz önünde bulundurarak hızında da farkedilir bir artışa gitmiş. Özellikle web geliştiricilerin eleştirilerini göz önünde bulunduran Microsoft “Chakra” adındaki yenilenmiş JavaScript motoruyla tüm kullanıcıları memnun etme peşinde.

Daha hızlı ve optimize edilmiş bir web deneyimiyle ve en iyi web tarayıcısı olma iddiasıyla yayınlanan Internet Explorer 9 RC sürümünü deneyerek Microsoft’un en yeni tarayıcısıyla hemen tanışabilirsiniz.

Windows 7 ile tam uyumlu çalışma

Internet Explorer 9 en verimli olarak Windows 7 işletim sistemiyle çalışır. İki web sitesinin tek sayfada görüntüleyerekkarşılaştırma, sık kullanılan sitelere ulaşımı sağlayan atlama listeleri, web sitelerini küçük resim önizleme denetimlerini görme, simge yer paylaşım bilgileri Windows 7 kullanıcılarının benzersiz deneyimleri arasında.

Daha hızlı bir web deneyimi

Internet Explorer 9 daha iyi bir web deneyimi için görüntü kalitesini artırırken eskisinden daha hızlı bir performansla karşımızda. Yeni Chakra JavaScript altyapısı ile web siteleri ve uygulamalar daha hızlı yüklenir ve yanıt süreleri daha kısa olur. Ayrıca tarayıcı kurulum aşamasında da eskisinden daha hızlı

Web sitelerine odaklı arayüz

Internet Explorer 9 çerçeve tasarımından butonlarına kadar kullanıcılara web sitelerini daha iyi sunma amacında. Gezinme denetimleri basitleştirilerek daha hızlı ve göz yormayan bir deneyim hedeflendi.

Adres çubuğunda arama

Hem arama yapmak hem de otomatik tamamlama özelliğinden yararlanmak için tek adres çubuğu yeterli.

Sabitlenmiş siteler

Sabitlenmiş Siteler özelliğiyle, sık kullandığınız sitelere önce Internet Explorer’ı açmak zorunda kalmadan doğrudan Windows görev çubuğundan ulaşabilirsiniz.

SmartScreen Filtre

İnternetten bilgisayarınıza giren kötü niyetli yazılımlar, kimlik avcıları bu filtre ile önlenerek çevrimiçi bankacılık ve alışverişleriniz eskisinden daha güvenli hale getirilir.

* Varsayılan indirme linki Yandex ile güçlendirilmiş versiyondur. Standart versiyon alternatif linktedir.

Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: Internet Explorer 9 (Windows 7) (2013) Son Sürüm,Türkçe,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir Gezginlerden İndir Bedava, Internet Explorer 9 (Windows 7) (2013) Son Sürüm,Türkçe,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, Internet Explorer 9 (Windows 7) (2013) Son Sürüm,Türkçe,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Program

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:23 Şubat 2013 | Toplam Yükleme: 1.319 Yazdır

Nasıl Buldular?

yhs-yhs_001

Benzer Konular

"Internet Explorer 9 (Windows 7) (2013) Son Sürüm,Türkçe,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.