Internet Explorer 9 Win 7 32 Bit

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:Internet Explorer 9 Win 7 32 Bit, • Her açıdan hızlı — donanım ivmeli metin, görüntü ve grafik performansı hızlandırır ve web sitelerini ...

Konu: Internet Explorer 9 Win 7 32 Bit Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

• Her açıdan hızlı — donanım ivmeli metin, görüntü ve grafik performansı hızlandırır ve web sitelerini bilgisayarınızda yüklü programlara benzer kılar.

• Düzenli ve basitleştirilmiş tasarım — size gereken temel denetimleri sağlar ve odak noktasına web sitelerinizi koyar.

• Sık kullandığınız sitelere tek tıklatmayla erişim — Sabitlenmiş Siteler özelliğiyle, sık kullandığınız sitelere önce tarayıcınızı açmak zorunda kalmadan doğrudan Windows görev çubuğundan ulaşabilirsiniz.

• Birleşik arama ve adres çubuğu — aynı konumdan ister bir web adresine gidin isterseniz arama başlatın.

• Yeniden tasarlanan Yeni Sekme sayfası — artık en sık ziyaret ettiğiniz sitelere hızlı erişim sağlayabilir, kapalı sekmelerinizi veya son gözatma oturumunuzu yeniden açabilir ya da InPrivate Gözatma oturumunu başlatabilirsiniz.

• Windows 7 ile tümleştirme — Yaslama, Sabitlenmiş Siteler, Hızlı Listeler ve küçük resim önizlemesi denetimleri ile, Internet Explorer 9 ve Windows 7, Windows’daki en iyi web deneyimini size sunar.

• İyileştirilmiş eklenti yönetimi — Eklenti Performansı Danışmanı bir eklentinin tarayıcıyı yavaşlatıp yavaşlatmadığını belirtir ve eklentiyi devre dışı bırakmanıza veya kaldırmanıza olanak tanır, böylece tarayıcınızın hep hızlı olmasını sağlamanıza yardımcı olur.

• Gizliliğinizi denetlemenize yardımcı olur — İzlenme Koruması, bilgilerinizi gizli tutmak amacıyla, tarayıcının bazı web siteleriyle iletişimini sınırlandırmayı sağlar.

• Yüklemelerinizi düzenli tutar — Yükleme Yöneticisi, Internet’ten yüklediğiniz dosyaların güncel bir listesini tutar, kötü amaçlı olabilecek bir dosyayla karşılaşıldığında bunu size bildirir ve yüklemeyi durdurup yeniden başlatmanıza olanak sağlar.

Internet Explorer 9 Win 7 32 Bit Kullanım Bilgileri

Lisans: Freeware/Ücretsiz

Yayımcı: Microsoft

Boyut: 18.25 MB

Ekleyen: Admin

Arayüz: Türkçe

Sistem: Windows XP/7/Vista

Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: Internet Explorer 9 Win 7 32 Bit Gezginlerden İndir Bedava, Internet Explorer 9 Win 7 32 Bit Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, Internet Explorer 9 Win 7 32 Bit Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Internet Explorer , , , ,

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:30 Mart 2012 | Toplam Yükleme: 2.469 YazdırBenzer Konular

"Internet Explorer 9 Win 7 32 Bit " konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.