İNDİR GEZGİNLER – uTorrent 3.1.3

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:İNDİR GEZGİNLER – uTorrent 3.1.3, Az yer kaplamasına rağmen sunduğu özelliklerle en çok tercih edilen torrent yöneticilerinden olan uTorrent güçlenen yeni ...

Konu: İNDİR GEZGİNLER – uTorrent 3.1.3 Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Az yer kaplamasına rağmen sunduğu özelliklerle en çok tercih edilen torrent yöneticilerinden olan uTorrent güçlenen yeni sürümüyle her isteğinize cevap verecek.

Hız limitini yönetme, çok sayıda torrent dosyasını aynı anda indirme, RSS girdilerini otomatik olarak indirme gibi özelliklerine pek çok yeni özellik ekleyen program torrent kullanıcılarının ilk tercihi.

Not: uTorrent’i Türkçe olarak kullanmak istiyorsanız dil paketini buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Türkçe dil paketini kurduktan sonra Options -> Preferences sekmesinden dil seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

uTorrent 3′ün Yeni Özellikleri:

Stream: Torrent 3 ile dosyaları indirirken ön izleme imkanınız var. Bu sayede fimleri izlemeye başlamak için bitmesini beklemenize gerek kalmıyor.

uTorrent Web: uTorrent 3 ile beraber kullanıcılar web sayfası üzerinden açtıkları hesaplarla dosyalara uzaktan erişim imkanı bulabilecek. Böylece indirilen torrent dosyalarının durumunu monitörleyebilir veya yönetebilirsiniz.

Puanlama ve yorum: uTorrent kullanıcıları program üzerinden torrent dosyalarına puan vererek ve yorum yaparak hatalı dosyaları indirmenizi engelleyecek.

Torrent Arama: uTorrent’in kullanıcılara sunduğu arama motorları üzerinden torrent dosyası arayabilirsiniz.

Sürükle-bırak ile torrent oluşturma: Özellikle büyük boyutlu dosyaları paylaşırken yararlanabileceğiniz özellik sayesinde dosyaları sürükle-bırak yöntemiyle programa taşıyarak anında paylaşım linkini alabiliyorsunuz.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

uTorrent Kurulumu ve Program İçi Görüntüleri

uTorrent Artı Yönleri

+ İndirme sırasında stream özelliği.

+ RSS ekleme

+ Web Arayüzü

+ Sürükle-bırak ile torrent dosya oluşturma

+ Kolay kullanım sağlayan Türkçe arayüz.

Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: İNDİR GEZGİNLER – uTorrent 3.1.3 Gezginlerden İndir Bedava, İNDİR GEZGİNLER – uTorrent 3.1.3 Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, İNDİR GEZGİNLER – uTorrent 3.1.3 Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Program , , ,

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:07 Mayıs 2012 | Toplam Yükleme: 3.562 Yazdır

Nasıl Buldular?

utorrent 3 1 3 indir gezginler, utorrent 3 1 3 gezginler, torrent 3 1 3 indir gezginler, u torrent gezginler

Benzer Konular

"İNDİR GEZGİNLER – uTorrent 3.1.3 " konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.