Hotspot Shield – Ücretsiz Proxy Programı İndir

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:Hotspot Shield – Ücretsiz Proxy Programı İndir, Genel Wi-Fi kullanımı gerçekten çok eğlenceli. Sonuçta bir sabah herhangi bir kafeden oturup kahve yudumlarken ...

Konu: Hotspot Shield – Ücretsiz Proxy Programı İndir Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Genel Wi-Fi kullanımı gerçekten çok eğlenceli. Sonuçta bir sabah herhangi bir kafeden oturup kahve yudumlarken laptop’unuzdan e-postalarınızı kontrol etmenin keyfi hiçbir şeye değişilmez.

Ancak siz kahvenizi yudumlayıp bu genel Wi-Fi‘den internete bağlı durumdayken bazı hackerlar şifrelerinizi almak için harekete geçmiş olabilirler. Hesaplarınız, banka şifreleriniz, kredi kartı numaralarınız ve daha birçok kişisel bilgilinizi bu halka açık Wi-Fi‘ler yüzünden kaybedebilirsiniz. Ve standart antivirüs yazılımları bile sizi bu tehlikeden koruyamaz.

İşte bu yüzden Hotspot Shield ile internet bağlantınızı güvenlik altında tutmalısınız. Ücretsiz olan bu yazılım ile işte veya evde veya herhangi bir yerde genel Wi-Fi kullanırkenki tehlikelerden uzak duracaksınız.

Hotspot Shield bir sanal gizlilik ağı kurarak laptopunuz ve wireless bağlantınız arasında bir güvenlik oluşturur. Bu güvenlik sayesinde hackerların bilgisayarınıza erişimini engelleyebilirsiniz. Bu sayede e-mail, hazır mesajlaşma, kredi kartı bilgileri gibi bilgileriniz asla alınamaz.

Ücretsiz bir program olan Hotspot Shield ile kablosuz ağlardaki korsan ve virüs tehlikeleri tarihe karışıyor.

Ek Özellik: Hotspot Shield programı ile istediğiniz her siteye proxy’ler aracılığı ile girebilirsiniz. Programı indirdikten sonra, kurulumu gerçekleştirin ve sağ alttan çıkacak olan program simgesine sağ tıklayıp “Connect” tuşuna basın. Ardından internet tarayıcınızda bir sayfa açılacak. Orada program yardımı ile hangi IP’ye bağlandığınızı göreceksiniz. “Connected” yazısı yazdıktan sonra istediğiniz her siteye giriş yapabilirsiniz. Programın tek dezavantajı internet tarayıcınızın her açılan sayfasının üst bölümünde bir reklam bölümü çıkartması ama onu da kolayca kapatabiliyorsunuz.

Yani Hotspot Shield erişime engelli sitelere proxy sunucuları üzerinden erişmenize olanak tanıyan ücretsiz bir programdır.

Önemli! Program reklam amaçlı bir araç çubuğu ile birlikte yükleniyor. Bu araç çubuğunu yüklemeyi program kuruluş aşamasında iptal edip sadece programı kurabilirsiniz.

Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: Hotspot Shield – Ücretsiz Proxy Programı İndir Gezginlerden İndir Bedava, Hotspot Shield – Ücretsiz Proxy Programı İndir Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, Hotspot Shield – Ücretsiz Proxy Programı İndir Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Program

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:08 Ekim 2010 | Toplam Yükleme: 6.636 Yazdır

Nasıl Buldular?

Hotspot Shield 1 52 indir gezginler, hotspot shield 1 52 indir, hotspot shield 1 52 gezginler, hotspot shield virüssüz, hotspotshield gezginler, hotspot shield virüssüz indir, hotspot shield 1 52, cs 1 6 speed hack indir gezginler

Benzer Konular

"Hotspot Shield – Ücretsiz Proxy Programı İndir" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.