Google’ın Sesli Arama Özelliği Artık Bilgisayarlarda

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:Google’ın Sesli Arama Özelliği Artık Bilgisayarlarda, Google Chrome 25 beta sürümüyle birlikte kendi tarayıcısına "Web Speech API" özelliğiyle birlikte ses tanıma ...

Konu: Google’ın Sesli Arama Özelliği Artık Bilgisayarlarda Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Google Chrome 25 beta sürümüyle birlikte kendi tarayıcısına ”Web Speech API” özelliğiyle birlikte ses tanıma özelliğini entegre eden Google zaten çok daha öncesinden sinyallerini verdiği sesli arama özelliğini bilgisayarlarımıza getiriyor.

San Francisco‘da düzenlenen Google I/O 2013 etkinliğinin ilk gününde duyurulan birçok yenilikten birisi olan bilgisayarlar üzerinde Google Chrome ile sesli arama özelliği sayesinde bundan böyle Google Chrome kullanıcıları mobil cihazları üzerinde kullanabildikleri sesli arama özelliğini bilgisayarları üzerinde de kullanabilecekler.

Çok yakın zamanda Google Chrome üzerinde yerini alması beklenilen sesli arama özelliği şimdiden Google’ın alfa sürümü olarak adlandırabileceğimiz Google Chrome Canary‘de yerini almış bulunuyor. Aynen cep telefonlarında olduğu gibi sesli arama butonuna bastıktan sonra aramak istediğimiz ne varsa sadece sesli bir şekilde söyleyerek arama işlemini gerçekleştirebiliyoruz.

Sadece tek bir tıklamayla bilgisayarımızda bulunan mikrofon yardımıyla sesli arama yapmamıza olanak tanıyacak olan özelliğin Google Chrome‘un yeni güncellemeleriyle birlikte, kullanıcılarla buluşması bekleniyor.

Sponsor Bağlantılar
Etiketler: Google’ın Sesli Arama Özelliği Artık Bilgisayarlarda Gezginlerden İndir Bedava, Google’ın Sesli Arama Özelliği Artık Bilgisayarlarda Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, Google’ın Sesli Arama Özelliği Artık Bilgisayarlarda Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Tarayıcı Haberleri

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:17 Mayıs 2013 | Toplam Yükleme: 470 YazdırBenzer Konular

"Google’ın Sesli Arama Özelliği Artık Bilgisayarlarda" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.