Google SketchUp – 3D Modelleme Programı

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:Google SketchUp – 3D Modelleme Programı, Google SketchUp ücretsiz, kolay öğrenilebilir bir 3 boyutlu modelleme programıdır. Bu program ile hayalinizdeki evi, ...

Konu: Google SketchUp – 3D Modelleme Programı Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Google SketchUp ücretsiz, kolay öğrenilebilir bir 3 boyutlu modelleme programıdır. Bu program ile hayalinizdeki evi, arabayı veya aklınıza gelebilecek her şeyi 3 boyutlu olarak çizebilirsiniz. Detay ekleme özelliği sayesinde Google SketchUp birçok gelişmiş üç boyutlu modelleme programından daha iyi düzeydedir. İsterseniz yaptığınız çalışmaları yazıcıdan çıkartabilir ve e-posta olarak gönderebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan bu program gelişmiş birçok özellik ve seçenek ile bilgisayarda çizim konusunda meraklı kullanıcılara güçlü ve ücretsiz bir alternatif.

Google’ın diğer servisleri Google Earth, Google 3D Warehouse gibi yazılımlar ile uyumlu olarak çalışabilen Google SketchUp’ı kullanarak giydirilmiş modeller yapabilir ve kolayca fotoğraflarını alabilirsiniz.

Bir şekli tutun, çekin, uzatın ve kolayca 3 boyutlu tasarımlar haline dönüştürün. Modellerinize gelişmiş renklendirme ve doku ekleyebilme seçenekleri de Google SketchUp’ın içerisinde mevcut. Gerçek zamanlı gölge efekti ile dizaynınızı daha gerçekçi kılabilir ayrıca zamandan tasarruf için de hazır gelen binlerce aracı kullanabilir ve tasarımlarınızı çok daha erkenden bitirebilirsiniz.

Bu araçla yapabileceğiniz şeyler tamamen hayal gücünüze kalmış. İster araba, ister gemi, ister ev. Oluşturduğunuz modellerinizi Google Earth içerisine yerleştirebilir ve yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz. Işığın yönünü, gücünü vb. daha birçok şeyi kendiniz ayarlayarak 3 boyutlu nesnenizin gerçekte nasıl görüneceğini konusunda fikir edinebilirsiniz.

Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: Google SketchUp – 3D Modelleme Programı Gezginlerden İndir Bedava, Google SketchUp – 3D Modelleme Programı Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, Google SketchUp – 3D Modelleme Programı Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Gezginler Download

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:24 Haziran 2009 | Toplam Yükleme: 6.660 Yazdır

Nasıl Buldular?

sketchup 7 türkçe, google earth 7 0 indir gezginler, sketchup türkçe yama indir, google sketchup 7 indir gezginler, google sketchup 7 türkçe indir, sketchup 7 türkçe indir, sketchup 7 indir türkçe, google sketchup türkçe yama indir, sketchup 7 indir gezginler, google sketchup 7 türkçe yama

Benzer Konular

"Google SketchUp – 3D Modelleme Programı" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Tek Yorum

  1. ayşegül kara, 2 years ago

    harika bir proğram


Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.