Game Booster 3.3

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:Game Booster 3.3, Oyun Güçlendirici olarak bilinir, en son bilgisayar oyunlarını daha düzgün ve daha çabuk yanıt veren oyunlar şeklinde ...

Konu: Game Booster 3.3 Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Oyun Güçlendirici olarak bilinir, en son bilgisayar oyunlarını daha düzgün ve daha çabuk yanıt veren oyunlar şeklinde takılmadan oynamak için bir düğmeye dokunmak suretiyle bilgisayarınızı en iyi hale getirmeye yardım edecek şekilde tasarlanmıştır. Arkaplan işlemlerini geçici olarak durdurur, RAM’i temizler ve işlemci performansını artırarak PC’nizi oyun bilgisayarı yapar.

Arka planda çalışmasına gerek olmayan uygulamaları kapattıktan sonra oyununuzu rahatça oynayabilir ve donma veya yavaşlama gibi sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Bellek boşaltmak için de kullanabileceğiniz bu uygulama ile bilgisayarınızı rahatlatabilir ve arkaplanda çalışan gereksiz uygulamaları kapatabilirsiniz.

Game Booster 3.3 Kullanım Bilgileri

Lisans: Freeware/Ücretsiz

Yayımcı: IObit

Boyut: 5.42 MB

Ekleyen: Admin

Arayüz: Türkçe

Sistem: Windows XP/7/Vista

Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: Game Booster 3.3 Gezginlerden İndir Bedava, Game Booster 3.3 Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, Game Booster 3.3 Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Program , , ,

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:05 Nisan 2012 | Toplam Yükleme: 2.920 Yazdır

Nasıl Buldular?

game booster 3 gezginler

Benzer Konular

"Game Booster 3.3 " konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.