Flash Bellek Gizli Dosya Görüntüleme ve Silme 1.1

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:Flash Bellek Gizli Dosya Görüntüleme ve Silme 1.1, Flash bellekler virüslerin en çok barındığı yerlerin başında gelirler, birçok virüs çeşidi vardır örnek vermek ...

Konu: Flash Bellek Gizli Dosya Görüntüleme ve Silme 1.1 Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Flash bellekler virüslerin en çok barındığı yerlerin başında gelirler, birçok virüs çeşidi vardır örnek vermek istersek, trojen, worms, vb… virüsler günümüzde bilgisayar kullanıcılarının başını ağrıtan virüs çeşitleridir.

Flash Bellek Virüs – Trojen Görüntüleme Programı sayesinde o anda kullanılan flash belleğin içeriğindeki virüslerce görüntülenmesi engellenmiş olan dosyaları kolaylıkla görebilirsiniz. Şunu unutmayalım gizlenmiş olan bütün dosyalar virüs değildir, bu konuya dikkat etmelisiniz.

Not : Flash bellekte kendinize ait gizli dosya var ise buna dikkat etmelisiniz. Bunun dışında tüm gizli dosyaların virüs olması garantisi yoktur.

Her ne kadar bazı dosyaların silinmemesi gerektiğini programda kayıtlı ise de , Harddisk (C:) sürücüsünde bazı gizli dosyaların silinmesi durumunda, işletim sisteminizin tamamen çökebileceğinini de unutmamak gerekir.

Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: Flash Bellek Gizli Dosya Görüntüleme ve Silme 1.1 Gezginlerden İndir Bedava, Flash Bellek Gizli Dosya Görüntüleme ve Silme 1.1 Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, Flash Bellek Gizli Dosya Görüntüleme ve Silme 1.1 Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Program , , ,

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:28 Mart 2012 | Toplam Yükleme: 1.106 Yazdır

Nasıl Buldular?

gizli dosyaları gösterme programı indir gezginler, gizli dosyaları gösterme programı gezginler

Benzer Konular

"Flash Bellek Gizli Dosya Görüntüleme ve Silme 1.1 " konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.