Fifa 2007 Demo

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:Fifa 2007 Demo, EA Sports’un her yıl geleneksel olarak çıkardığı FIFA serisinin yeni üyesi FIFA 07 nihayet piyasaya çıktı. Oyun 1 DVD ...

Konu: Fifa 2007 Demo Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

EA Sports’un her yıl geleneksel olarak çıkardığı FIFA serisinin yeni üyesi FIFA 07 nihayet piyasaya çıktı. Oyun 1 DVD olarak satışa sunulmakta. EA Sports bu sene işi sıkı tuttu ve her seneki FIFAlardan farklı bir proje yapmak için çalışmalarına başladı. Birçok yeniliğin ve seçeneklerin eklendiği yeni FIFA’da özellikle bizleri ilgilendiren, Turkcell Süper Ligi’ninde bulunmasıydı.

Farklı bir FIFA

Klasik EA Sports yazısından sonra oyundaki ligleri görüyoruz. Ligler içinde dikkatimizi çeken Turkcell Süper Ligi’nin logosunu oluyor. Sonra Electronic Arts’ın FIFA 07 açılış videosunu izliyoruz, gerçekten etkileyici bir şekilde hazırlanmış. Oyundan görüntülerle süslenmiş videoda, futbolcuların topla yaptığı hareketlerini görmek mevcut. Videodan sonra değişmiş bir menü karşımıza çıkıyor. Yeniliklerin ve birkaç modun eklendiği menüdeki seçeneklere bir bakalım.

İlk sırada Kick-Off seçeneği bulunuyor. Burada hemen takımımızı seçip maça başlayabiliyoruz. Sonra FIFA’da bir devrim niteliği taşıyan Interactive Leagues karşımıza çıkıyor.

Game Modes seçeneğinde çeşitli modlar bulunuyor. Bunlardan kısaca bahsedersek;
Manager Mode-Kariyer mod da diyebiliriz. Bir kulüpte menejerlik hayatımıza başlayıp, takımlarımızı ve kendi seviyemizi yükseltmeye çalışıyoruz.Tournament Mode-çeşitli turnuvalara katılıyoruz.Create Tournament- bu seçenekte de kendi turnuvamızı yaratıyoruz. FIFA 07 Challenges oyunda aldığınız puanlarınız ile bu bölümde kapalı olan kıtaların ligleri ve kupaları açılıyor ve bizde oralarda mücadele ediyoruz. Practice Mode- antreman yapıyoruz.Play Online-bir arkadaşımızla oyunu internet üzerinden oynayabiliyoruz. Play Online’da seçeneği ile dünya üzerinden oyuncularla kapışmak istiyorsak, yükleme esnasında bize sorulan soruya evet dememiz ve istenen dosyaları kurmamız gerekli.Multiplayer -LAN üzerinden oyunu oynayabiliyoruz.

Team Managemet’de çeşitli ayarlar yapmak mümkün. Bölümün seçenekleri; Create Club (kulüp yaratma),Create Player (oyuncu yaratma),Edit Player(oyuncu düzenleme),My Squads(takımların özelliklerini düzenleme),Kick Takers(duran toplara vuracak oyuncuları seçme),Club Transfers(transfer yapabilme),International Selections(Dünya Kulüplerin de oyuncu seçmeleri),Edit Kit Number(forma numarası düzenleme),Reset My Squads(düzenlediğin takımının özelliklerinin eski haline dönmesi.)

FIFA serilerinin klasiği My FIFA 07, içinde; Game Settings(oyun ayarları), Controls( kontrolleri ayarlama), Profile Manager(yarattığınız menajer profili,FIFA 07 Playlist( oyunun müziklerini seçebilme),Fan Shop(aldığınız çeşitli bonus ve puanlarla eşyalar (top, forma vs. ) satın alabilme),Tactics Help(taktikler konusunda yardım),Tips & Hints (oyundaki hareketlerin nasıl yapılacağının resimlerle anlatılması). Son seçenek ise EA Sports Extras. Bu bölümde çeşitli videolar ve yapımcıların isimleri yayınlanıyor.

Turkcell Süper Ligi! Hiç Bitmesin!

Bu seneki FIFA’da bizler için farklı bir durum söz konusu. Bundan 7 yıl önce FIFA 2000’de Türkiye ligi bulunuyordu. O zamandan sonra FIFA’lara Türkiye ligi konmadı. Ama FIFA 07’de bu durum değişti ve Turkcell Süper Ligi eklendi. Bu bizim için çok sevindirici bir haberdi. Turkcell Süper Ligi’ni incelediğimizde her şeyin orijinal olarak oyuna aktarıldığını görüyoruz. Takım isimleri, logoları, oyuncu isimleri, formalar ve daha bir sürü materyal oyuna doğru bir biçimde aktarılmış. Hatta Türk vatandaşlığına geçen Aurelio ve Nobre’nin Mehmet Aurelio ve Mert Nobre olarak değiştiğini bile görüyoruz.

Gerek Turkcell Süper Ligi’nde olsun gerekse diğer liglerde ki transferler güncellenmiş. Ama bazı takımların son yaptığı transferleri oyuna eklenmemiş. Ama EA Sports Club Transfers seçeneğini koyarak transferleri bizim yapmamıza olanak sağlamış.

FIFA 2007 Ekran Görüntüsü

Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: Fifa 2007 Demo Gezginlerden İndir Bedava, Fifa 2007 Demo Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, Fifa 2007 Demo Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Gezginler Download

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:13 Eylül 2009 | Toplam Yükleme: 18.243 Yazdır

Nasıl Buldular?

fifa 2007 demo indir gezginler, fifa 2007 indir gezginler, fifa 2007 crack indir gezginler, pes 2007 indir gezginler, fifa 2007 full indir gezginler, fifa 2007 indir demo gezginler, fifa 2000 demo indir gezginler, fifa 2007 indir gezginler demo, fifa 07 demo indir gezginler, fifa 2007 turkcell süper lig indir gezginler

Benzer Konular

"Fifa 2007 Demo" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

10 Yorum - Gezginler İndir Download

 1. kerem, 5 years ago

  süpper

 2. beşiktaş, 4 years ago

  ben gezginler neti çok sewiyorum çünkü:bu nette her şey çabucak iniyooooo… A R K A D A Ş L A R…………

 3. beşiktaş, 4 years ago

  BİRDE MÜTTİŞŞ
  TAAM MI?

 4. beşiktaş, 4 years ago

  HADİ SİZDE İNDİRİN ÇÜNKÜ:oyunlar çok güzel(fifa 2007 demoooo…) hemde

 5. izzet, 4 years ago

  arkadaşlar nasl indiricez

 6. fenerbahçe gezginler, 4 years ago

  fifa 2007 indirdim çok beğendim çok güzel bir oyun

 7. mehmetali, 4 years ago

  nasıl fifa 2007 indircez

 8. polemik cocuk, 3 years ago

  bu oyun nasıl indiriliyo bilen varmı

 9. ben 10, 3 years ago

  çok süper

 10. abidin yalçın, 12 months ago

  EFSANE 2007


Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.