Facebook Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:Facebook Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?, Facebook Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır? Dünyanın en popüler sosyal paylaşım ağlarından "Facebook", ...

Konu: Facebook Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır? Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Facebook Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?

Dünyanın en popüler sosyal paylaşım ağlarından “Facebook”, görüntülü konuşma imkanı sağlayan “video araması” ve çok kişiyle aynı sayfada sohbet imkanı veren “grup sohbeti” uygulamalarını başlattı.

Konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamaya göre, bu iki yeni uygulamanın yanında, sohbet bölmesi tasarımında da kullanıcıya kolaylık sağlayacak değişiklikler yapıldı.

Skype işbirliğiyle hayata geçirilen yeni “video araması” özelliği, Facebook kullanıcılarına sohbet penceresinin hemen üzerinde yer alan “video araması başlat” düğmesine tıklayarak bir arkadaşıyla anında görüntülü görüşme yapabilme olanağı sağlıyor.

GÖRÜNTÜLÜ MESAJ DA BIRAKILABİLECEK

Video araması özelliğini kullanmak için üyelerin ayrıca bir program yüklemesi gerekmiyor. Bir seferlik yapılan kurulumdan sonra, tek bir tıkla kullanıcılar arkadaş listesinde yer alan ve o sırada çevrimiçi olan kişilerle anında görüntülü sohbet edebiliyor. Görüntülü arama çağrısı yapılan kişiden cevap gelmemesi durumunda, çağrıyı yapan kişi aradığı kişiye görüntülü mesaj bırakabiliyor. Dahili veya harici kamerası olmayan kişiler de görüntülü görüşmeye sesleriyle katılabiliyor.

70’ten fazla dilde hazırlanan ve ilk aşamada bir grup üyenin kullanımına sunulan görüntülü arama uygulaması, kısa bir süre içinde sayıları 750 milyonu geçen tüm Facebook üyelerinin kullanımına açılmış olacak.

Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?

Facebook‘ta Video araması özelliğini kullanmak için üyelerin ayrıca bir program yüklemesi gerekmiyor. Bir seferlik yapılan kurulumdan sonra, tek bir tıkla kullanıcılar arkadaş listesinde yer alan ve o sırada çevrimiçi olan kişilerle anında görüntülü sohbet edebiliyor. Görüntülü arama çağrısı yapılan kişiden cevap gelmemesi durumunda, çağrıyı yapan kişi aradığı kişiye görüntülü mesaj bırakabiliyor. Dahili veya harici kamerası olmayan kişiler de görüntülü görüşmeye sesleriyle katılabiliyor.

Facebook’ta görüntülü görüşme servisini başlatmak için Facebook sayfasına gidin ve “Get Started” veya “Kullanmaya Başla” butonuna tıklayın. Bundan sonra karşınıza çevrimiçi olan arkadaşlarınızın listesi gelecek. Arkadaşlarınızdan birini seçip arama yapmaya başlayabilirsiniz. Tabii, yukarıda belirttiğimiz gibi, öncelikle karşınıza küçük bir video arama uygulamasını kurmanız gerektiğini hatırlatan bir bildirim ekranı çıkacak. Bu ekrandaki yönergeleri takip ederek küçük uygulamayı kurduktan sonra karşı tarafa arama isteği iletilecek.

Görüntülü görüşme başlamadan önce karşı tarafın da küçük uygulamayı kurması gerekecek. Karşı taraf uygulamayı kurduktan sonra sizin tarafa doğru bir arama yapacak ve sizden cevap vermenizi isteyecek. Siz cevap verdikten sonra da görüntülü görüşme başlamış olacak.


Sponsor Bağlantılar
Etiketler: Facebook Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır? Gezginlerden İndir Bedava, Facebook Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır? Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, Facebook Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır? Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Gezginler Download

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:09 Temmuz 2011 | Toplam Yükleme: 65.541 Yazdır

Nasıl Buldular?

facebook görüntülü konuşma programı indir gezginler, facebook görüntülü konuşma indir gezginler, facebook kamera programı gezginler, facebook görüntülü konuşma gezginler, facebook kamera programı indir gezginler, facebook görüntülü konuşma indir, facebookta görüntülü konuşma programı indir gezginler, facebook görüntülü konuşma programı gezginler, FACEBOOK Kamerası indir gezginler, facebookta görüntülü konuşma indir gezginler

Benzer Konular

"Facebook Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Tek Yorum

  1. recepyalvac, 11 months ago

    gezginler


Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.