ESET NOD32 Antivirus 4.0.437 – Virüs Temizleme Programı

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:ESET NOD32 Antivirus 4.0.437 – Virüs Temizleme Programı, ESET NOD32 Antivirus 4.0.437 Kişisel bilgisayarlarınızdaki özel verilerinizi korumak her geçen gün çok daha önemli ...

Konu: ESET NOD32 Antivirus 4.0.437 – Virüs Temizleme Programı Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

ESET NOD32 Antivirus 4.0.437

Kişisel bilgisayarlarınızdaki özel verilerinizi korumak her geçen gün çok daha önemli hale geliyor. Her kullanıcı internette dolaşırken, oyunları ve çoklu ortam uygulamalarını çalıştırırken, arkadaşlarına e-posta gönderirken, rahat bir şekilde çalışırken virüslere, solucanlara, truva atlarına, reklam uygulamalarına, casus yazılımlara, rootkitlere ve diğer tüm tehditlerine karşı kapsamlı bir koruma ister.

ESET NOD32 Antivirus pazardaki en iyi proaktif korumayı sunar. Virüs imzaları henüz güncellenmeden yeni çıkan virüsleri durdurabilen gelişmiş teknolojileri kullanarak sıfır gün (0 day) saldırıları olarak bilinen tehditleri %70′e kadar önler.

Gelişmiş Özellikler:
Akıllı Tespit
ESET NOD32 Antivirus, gelişmiş sezgisel tarama teknolojisiyle bilinmeyen tehditleri tespit ederken jenerik imzalar ve genetik teknoljisiyle bilinen tehditlerin farklı türevlerini tespit ederek öncelikle proaktif koruma üzerine odaklanıyor. Bilgisayarlar virüs salgınları ile imza güncellemeleri arasında internet tehditlerine çok açık bir durumda kalmaktadırlar. ThreatSense® teknolojisi sayesinde bu tehditler minimize edilerek maksimum koruma sağlanır.

Çok Düşük Sistem Kaynağı Kullanımı
ESET NOD32 Antivirus sistem şartlarıyla mükemmmel bir şekilde eşleşecek şekilde optimize edilmiştir. ESET pazardaki en düşük sistem kaynağı kullanımı ile en hızlı sistem başlangıcı ve performansı sunan bir çözüm olarak tasarlamıştır.

Anahtar Özellikler:
Geliştirilmiş Temizleme
Antivirüs sistemi artık tespit ettiği zararlı kodları akıllı olarak kullanıcı aracılığı gerektirmeden temizleyip silebilecek.

Arkaplan Tarama Modu
Virüs taraması, sistem performansını düşürmeden arkaplanda başlatılabilecek.

Daha Küçük Güncelleme Dosyaları
Temel optimizasyon süreçleri sonucunda güncelleme dosyaları 2.7 sürümündekinden bile daha küçük hale getirildi. Ayrıca güncelleme dosyalarının bozulmaya karşı koruması arttırıldı.

Yaygın E-posta İstemci Koruması
Artık gelen giden e-postaları sadece MS Outlook’ta değil, ek olarak Outlook Exprees ve Windows Mail programlarındada taraybilme özelliği program eklenmiştir.

Farklı pek çok küçük değişiklik
Yüksek hız ve performans için dosya sistemine doğrudan erişim ve virüslü dosyalara erişimin bloklanması. Windows Vista’da dahil Windows Güvenlik Merkezi optimizasyonu.

Bilinmeyene karşı koruma
Ödüllü ThreatSense teknolojisi ile tehlike girişlerini algılayarak koruma sağlayan ve akıllı özellikleri sayesinde yanlış alarm verme oranı çok düşük olan NOD32 ile tehlikeler bilgisayarınıza girmeden engellenecek.

Diğer firmaların kaçırdığı Malware yazılımlarını bulur
Diğer antivirüs yazılımlarının aksine NOD32 tüm tehlikeli girişleri, yazılımları bularak bunları engeller ve başka yazılım kullanmamanız için size neden sunar.

Daha hızlı çalışma
ESET NOD32 Antivirus
oldukça hızlı bir şekilde sisteminizi tarar ve sorunlu, zararlı dosyaları çok kısa süreler içerisinde tespit etmenize olanak tanır.

Akıllı Tarayıcı
Tehlikeler her zaman beklediğiniz yollardan ağınıza sızmaz. NOD32 SSL korumalı iletişim kanallarına da girerek bu bölgeleri de tarar ve bu sayede her yönden girebilecek tehlikeleri engeller. Bilgisayar başlangıcında çalışmaya başlayarak sisteminizi korur ve bu sayede işletim sisteminiz başlarken de güvende başlamasını sağlar.

Silinebilir Medya Güvenliği
Taşınabilir USB bellek gibi harici sebeplerden de bilgisayarınıza virüs gibi zararlı yazılımlar bulaşabilir. NOD32 bu tür zararlı yazılımların sisteminize giriş yapabilecekleri autorun.inf gibi dosya formatlarını da tarayarak USB belleklerden sisteminize sızabilecek virüsleri engeller.

Sistem Araçları
ESET
SysInspector ve ESET SysRescue gibi ek yazılımlar sisteminizdeki zarar görmüş dosyaları kolayca onarır ve eski hallerine geri döndürürler. İşlem ağacı içerisinde çalışan gizlenmiş zararlı yazılımları da ortaya çıkaran bu ek yazılımlar sayesinde CD/DVD veya USB belleğinize sistem geri yüklemesi için sistem yedeklerinizi de alabilirsiniz.

Kendini Savunan Antivirüs
ESET NOD32 Antivirus
kendisine karşı yapılan saldırıları da engelleyerek sisteminizin korumasız kalmamasını sağlar. Bu sayede sisteminiz her zaman güven içerisinde kalır.

Yeni Özellikler:
ESET NOD32 Antivirus hız, güvenlik ve kullanışlılık açısından yeni versiyonda çok daha fazla geliştirilmiştir.

 • Dizüstü bilgisayarlar için enerji tasarrufu sağlayan yapısı ile hem güvende hem de daha uzun süre dizüstü bilgisayarınızı kullanabilirsiniz.
 • Gelişmiş koruma durumu ekranı herhangi bir tehlike anında size sürekli raporlar verir.
 • Tam ekran uygulamalarda bilgi pencereleri gizlenerek film veya oyun keyfinizi yarıda bırakmaz.
 • Başkası tarafından programın silinmesini istemiyorsanız “Program Silme Şifresi” ile bunu engelleyebilirsiniz.
 • Yeni arayüz ve klavye kısayolları ile kolay kullanım sunan özellikler.

ESET NOD32 Antivirus Sistem Gereksinimleri:

 • İşlemci: Intel veya AMD x86/x64
 • İşletim Sistemleri: Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista
 • Bellek: 44 MB
 • Disk Alanı: 35 MB
Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: ESET NOD32 Antivirus 4.0.437 – Virüs Temizleme Programı Gezginlerden İndir Bedava, ESET NOD32 Antivirus 4.0.437 – Virüs Temizleme Programı Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, ESET NOD32 Antivirus 4.0.437 – Virüs Temizleme Programı Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Gezginler Download

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:17 Haziran 2009 | Toplam Yükleme: 57.755 Yazdır

Nasıl Buldular?

eset nod32 indir gezginler, eset nod32 full indir gezginler, nod32 indir gezginler, eset nod32 key indir gezginler, esed nod32 indir gezginler, nod32 gezginler, eset nod32 gezginler, nod32 key indir gezginler, eset nod32 key GEZGİNLER, nod32 crack gezginler

Benzer Konular

"ESET NOD32 Antivirus 4.0.437 – Virüs Temizleme Programı" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

11 Yorum - Gezginler İndir Download

 1. sezer, 5 years ago

  antivirüs programı indirmem lazım

 2. sezer, 5 years ago

  siteniz çok güzel
  başarılı bir site kurmuşsunuz

 3. ozan, 5 years ago

  çok saolun

 4. utku, 4 years ago

  sağoll

 5. davut, 3 years ago

  siteniz iyi guzel

 6. veysel, 3 years ago

  tam ıhtıyacım olan sey tesekkurler

 7. nod32kral, 3 years ago

  Çok Güzel Sayfa hll size Tşk. EdeRmm Thankyouu .d

 8. kahpeler yaşamasın, 3 years ago

  çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk teşekür ederim abiler oyun indiriliyormu buradan _____________________________________________________________________TEŞEKÜRLER_______________________________-

 9. şş, 3 years ago

  çiok guzl

 10. ihsan, 3 years ago

  kaç saat sürüyo indirmesi

 11. xdf, 2 years ago

  nerden acılıyor yardım edebilirmisiniz virus programı ındırecemde


Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.