En Faydalı 5 Internet Explorer Eklentisi

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:En Faydalı 5 Internet Explorer Eklentisi, Eklenti dendiğinde aklınıza hep Firefox mu geliyor? Öyleyse bu 5 IE9 eklentisine mutlaka göz atın! Internet Explorer ...

Konu: En Faydalı 5 Internet Explorer Eklentisi Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Eklenti dendiğinde aklınıza hep Firefox mu geliyor? Öyleyse bu 5 IE9 eklentisine mutlaka göz atın!

Internet Explorer 9, Firefox ve Chrome’un sunduğu büyüklükte bireklenti kitaplığına sahip değil. Ancak yine de işinizi görecek tam kapsamlı ekelntilerden küçük hızlandırıcı ve bookmarklet’lere faydalı araçlar mevcut. İşte sizler için seçtiğimiz, kaçırmamanız gerektiğini düşündüğümüz Internet Explorer 9 eklentileri.

5. Bing Translator: Bu eklenti sayesinde web sayfalarını sadece bir tıklamayla tercümeedebilirsiniz. Eklenti, Bing çeviri hizmetini kullanıyor. Google Translate‘i tercih edenler, bu eklentiyi kullanabilirler.

4. Wolfram Alpha: Önde gelen tüm tarayıcılarda sunulan Wolfram Alpha, IE9′da tam bir araç çubuğu ve hızlandırıcı olarak sağlanıyor. Eklenti sayesinde Wolfram Alpha’nın içeriğinde web sitesini ziyaret etmeden erişebiliyor, basit sorulardan karmaşık matematik problemlerini çözebiliyorsunuz.

3. Readability: Readability, tam bir hızlandırıcıyı desteklemese de oldukça kullanışlı bir bookmarklet. Eklenti ile web sayfasındaki gereksiz detayları kaldırarak onu daha okunabilir bir hale getirebiliyorsunuz (Safari’deki Reader gibi). Aynı eklenti, Safari, Firefox ve Chrome’da da bulunuyor.

2. Find with Wayback Machine: 1996′dan bu yana web’in 85 milyar sayfalık arşivini tutan siteye bu hızlandırıcı ile çabucak erişebilirsiniz. Çalışmayan bağlantılar artık sorun değil.

1. Speckie: Kaçırmamanız gereken eklentilerin başında gelen Speckie, tarayıcınızın doğal bir özelliği gibi çalışan bir yazım denetleyicisi. Kendi varlığını hissettirmeyen eklenti, yanlış yazılan sözcüklere sağ tıkladığınızda onları kolaylıkla düzeltmenizi sağlıyor.

Sponsor Bağlantılar
Etiketler: En Faydalı 5 Internet Explorer Eklentisi Gezginlerden İndir Bedava, En Faydalı 5 Internet Explorer Eklentisi Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, En Faydalı 5 Internet Explorer Eklentisi Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Internet Explorer

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:26 Ocak 2012 | Toplam Yükleme: 1.343 Yazdır

Nasıl Buldular?

internet explorer 8 eklentileri indir

Benzer Konular

"En Faydalı 5 Internet Explorer Eklentisi" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.