doPDF 7.2

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:doPDF 7.2, doPDF, kişisel ve kurumsal kullanımlar için ücretsiz olarak sunulan bir PDF dönüştürücüsüdür. Herhangi bir uygulamada ...

Konu: doPDF 7.2 Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

doPDF, kişisel ve kurumsal kullanımlar için ücretsiz olarak sunulan bir PDF dönüştürücüsüdür. Herhangi bir uygulamada “Yazdır” komutunu kullanarak karşınıza gelecek olan yazdırma penceresinde, doPDF sanal yazıcısını seçerek, kolay ve anında PDF’e dönüştürme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Microsoft Word, Excel, Powerpoint gibi uygulamalarda, e-postalarınızda, önemli bilgi içerdiğini düşündüğünüz web sayfalarında tek tıklamayla dönüştürme yapabilirsiniz.

Programın Kullanımı:

Not Defteri ya da diğer bir uygulamada hazırladığınız dosyayı PDF dosyasına çevirmek için Dosya -> Yazdır (Ctrl+P) menüsüne girmeniz ve karşınıza gelen yazıcı seçeneklerinden doPDF’yi seçip yazdırma işlemini gerçekleştirmeniz o an kullanmakta olduğunuz dosyayı PDF haline dönüştürmeye yeterli olacaktır.

Uyarı! doPDF programı bir PDF okuyucusu değildir. PDF dosyalarınızı görüntülemek için Foxit Readerya da Adobe Reader gibi yazılımları kullanabilirsiniz.

doPDF 7.2 Kısa Bilgiler

  • Lisans: Freeware/ÜcretsizYayımcı: Softland
  • Boyut: 4.11 MBEkleyenAdmin
  • Arayüz: TürkçeSistem: Windows XP/7/Vista
Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: doPDF 7.2 Gezginlerden İndir Bedava, doPDF 7.2 Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, doPDF 7.2 Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Program , , ,

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:09 Mart 2012 | Toplam Yükleme: 1.060 Yazdır

Nasıl Buldular?

dopdf7 3

Benzer Konular

"doPDF 7.2 " konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.