CrazyTalk 6.2

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:CrazyTalk 6.2, Artık resimlerdeki karakterleri CrazyTalk programı ile konuşturabileceksiniz. İstediğiniz resim dosyasına ses efektleri ...

Konu: CrazyTalk 6.2 Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Artık resimlerdeki karakterleri CrazyTalk programı ile konuşturabileceksiniz. İstediğiniz resim dosyasına ses efektleri verirken aynı zamanda resimdeki yüzü hareketlendirebilecek ve yüz mimiklerini dilediğiniz şekilde ayarlayabileceksiniz. Artık sizde kendi çizgi filmlerinizi oluşturabilir veya günümüz teknolojisinde animasyonlar yaratmaya başlayabilirsiniz.

CrazyTalk ile kendi sesinizi kaydedebilir ve sesinize uyumlu şekilde dudak oynatan, konuşan ve yüz ifadeleri ile anlattığı şeyi karşısındakine en iyi şekilde yansıtan hareketli resimler yani animasyonlar oluşturmak oldukla eğlenceli ve kolay.

Basit bir arayüz ile her türden kullanıcının kolaylıkla kullanabileceği CrazyTalk sahip olduğu özellikler ve seçenekler ile bir yüz animasyonu hazırlarken ihtiyacınız olabilecek her türlü aracı içerisinde bulunduruyor. Hareketli avatarlar hazırlayabileceğiniz, tanıtım animasyonları oluşturabileceğiniz veya kendi çizgi film serinizi hazırlayabileceğiniz bu profesyonel yazılım dosyaları kaydetmeniz için en popüler video formatlarını da destekliyor.

Sistem Gereksinimleri:

- Pentium IV 2GHz veya daha fazlası önerilir
- 512MB RAM veya daha fazlası önerilir
- 1GB disk alanı veya daha fazlası önerilir
- Ses Kartı/Ekran Kartı/Klavye/Mouse/Mikrofon/Hoparlör
- 1024 x 768 veya daha fazla ekran çözünürlüğü
- 128 MB RAM video belleği veya daha fazlası önerilir

Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: CrazyTalk 6.2 Gezginlerden İndir Bedava, CrazyTalk 6.2 Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, CrazyTalk 6.2 Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Gezginler Download

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:28 Mayıs 2010 | Toplam Yükleme: 2.124 Yazdır

Nasıl Buldular?

crazytalk 6 indir gezginler, crazytalk indir gezginler

Benzer Konular

"CrazyTalk 6.2" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.