CorelDRAW Graphics Suite – Vektörel Çizim Tasarım Programı

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:CorelDRAW Graphics Suite – Vektörel Çizim Tasarım Programı, En çok kullanılan üç vektör tabanlı grafik programından biri olan corelDraw programının 14. versiyonu CorelDraw Graphics ...

Konu: CorelDRAW Graphics Suite – Vektörel Çizim Tasarım Programı Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

En çok kullanılan üç vektör tabanlı grafik programından biri olan corelDraw programının 14. versiyonu CorelDraw Graphics Suite X4 olarak piyasaya çıktı.Her zaman ki gibi bir grapics suite olarak içinde corelDraw, photopaint,trace,r.a.v.e gibi programları içeriyor.
CorelDraw ın,freehand ve illustratore göre farkı, vektör tabanlı olmasına karşın içinde bitmap tabanlı işlemlere de imkan vermesi sayılabilir.Bu özelliğinden dolayı bazı bitmap işlemleri yapmak için photoshop ve photopaint gibi programları açmaya gerek kalmıyor.
ayrıca çoklu sayfa desteğiyle çok sayfalı bir broşür yapmak için quark ve indesign gibi programların işini de güçlü grafik işlemleriyle başarıyla yapıyor..
Yeni sürümüyle birlikte farklı programlara ait format desteğini de arttırmış bulunuyor.Ayrıca şahsi gözlemim olarak pentool eskisine nazaran daha kullanışlı hale getirilmiş.
CorelDraw x4 programını burdan indirebilirsiniz

CorelDRAW Graphics Suite X4 v14.0 İndir Download
Üç endüstri lideri uygulama içeren ürünün kullanımı kolay grafik suiti, üretkenliği geliştirerek güçlü grafik tasarımı çözümleri sağlıyor. Vektörel illustrasyon, sayfa tasarımı, dijital resim ve hareketli grafikler hazırlanabilmektedir.

CorelDRAW 14 ile;
Güçlü yaratıcı özelliklerle çok çeşitli tasarım araçları, etkileşimli efektler, kapsamlı metin kontrol araçları ve yüksek kalitedeçıkış özellikleri içeren bir illüstrasyon ve sayfa tasarım uygulamasıdır. Baskı ve Web için grafik, logo, mizanpaj, ve diğer çalışmalarında kullanılabileceği çok değerli bir programdır.

Corel PHOTO-PAINT 14; Hızlı, güçlü ve kolay kullanımlı dijital resim araçları sunar.Fotografları kolaylıkla düzenlemenizi ve kontrol edilmesini sağlar. Bu sürümdeki yeni Touch-Up Brush arası resimlerdeki problemleri kısa zamanda çözülmesini sağlar. Sonuçlar ekranda gerçek zamanlı gösterilik ki esnek ve güvenli çalışılabilsin.

Corel R.A.V.E ; Web grafikleri, arayüz elemanları ve sunum hazırlamak için kullanabileceğiniz kapsamlı bir programdır. Macromedia Flash formatında kaydedilebilen hareketli grafikler oluşturulabilmektedir. Tweening sayesinde metin geçişleri ve efektleri oluşturulabilir.


Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: CorelDRAW Graphics Suite – Vektörel Çizim Tasarım Programı Gezginlerden İndir Bedava, CorelDRAW Graphics Suite – Vektörel Çizim Tasarım Programı Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, CorelDRAW Graphics Suite – Vektörel Çizim Tasarım Programı Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Gezginler Download

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:22 Haziran 2009 | Toplam Yükleme: 7.723 Yazdır

Nasıl Buldular?

corel draw x4 indir gezginler, corel draw x4 indir, corel draw x4 gezginler, corel draw gezginler, corel draw indir gezginler, corel x4 indir gezginler, corel draw x4 download gezginler, gezginler corel draw x4, corel draw x4 full indir gezginler, coreldraw x4 indir

Benzer Konular

"CorelDRAW Graphics Suite – Vektörel Çizim Tasarım Programı" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

2 Yorum - Gezginler İndir Download

  1. sevim, 4 years ago

    ben sevim büyükyapıcı size üyeyim ama sürekli siz sevim değilsiniz diyor şifre ve isim yanlış diyor corel x4 ü indirmem lazım indiremiyorum

  2. sevim, 4 years ago

    ben desinatör olarak sitenizden çok faydalandım ellerinize ve emeğinize sağlık çok tşk ederim


Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.