Chrome, Firefox ve Internet Explorer Arasındaki Farklar – Tarayıcılar Arasındaki Farklar

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:Chrome, Firefox ve Internet Explorer Arasındaki Farklar – Tarayıcılar Arasındaki Farklar, Tarayıcı savaşlarında Google ve Microsoft rakiplerini geride bırakarak birbirleriyle çekişmeye devam ediyor. İki dev, ...

Konu: Chrome, Firefox ve Internet Explorer Arasındaki Farklar – Tarayıcılar Arasındaki Farklar Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Tarayıcı savaşlarında Google ve Microsoft rakiplerini geride bırakarak birbirleriyle çekişmeye devam ediyor. İki dev, pazar payını tek başına eline geçirirken Mozilla uzak ara üçüncü kalmaya devam ediyor.

StatCounter’ın raporuna göre Ekim ayı itibarıyla pazar payı oranları Chrome yüzde 34,77 ile birinci, Internet Explorer 32,08 ile ikinci ve Firefox da yüzde 22,32 ile üçüncü sırada.

Ancak Net Applications’ın değerlendirmelerine göre rakamlar StatCounter’ınkinden biraz farklı. Net Applications, her ne kadar tarayıcı sürümlerine göre ölçümleme yapsa da, onların raporuna göre IE büyük oranda önde.

Rapora göre IE 8 yüzde 24,50 pazar payı oranıyla rakibini geride bırakmış durumda. Üstelik IE 9 bile yüzde 20,11′lik oranıyla Chrome 22′yi geçerek ikinci sırada yer alıyor. Chrome 22 yüzde 15,02′lik pazar payına sahip görünürken Firefox 15 yalnızca yüzde 7,82′de kalmış.

Net Applications ayrıca mobil cihazlardaki tarayıcı kullanımının Ekim ayında yüzde 10′u geçerek bu alanda bir ilke imza atıldığını belirtiyor. Şirketin Eylül ayı raporunda mobil tarayıcı kullanımı yüzde 8,94 iken bu oran Ekim ayında yüzde 10,29′a yükselmiş durumda.

Sponsor Bağlantılar
Etiketler: Chrome, Firefox ve Internet Explorer Arasındaki Farklar – Tarayıcılar Arasındaki Farklar Gezginlerden İndir Bedava, Chrome, Firefox ve Internet Explorer Arasındaki Farklar – Tarayıcılar Arasındaki Farklar Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, Chrome, Firefox ve Internet Explorer Arasındaki Farklar – Tarayıcılar Arasındaki Farklar Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Google Chrome Internet Explorer Mozilla Firefox Tarayıcı Haberleri

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:19 Kasım 2012 | Toplam Yükleme: 711 YazdırBenzer Konular

"Chrome, Firefox ve Internet Explorer Arasındaki Farklar – Tarayıcılar Arasındaki Farklar" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.