Captain Tsubasa 2 Oyunu Türkçe İndir

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:Captain Tsubasa 2 Oyunu Türkçe İndir, Captain Tsubasa 2 Oyunu Captain Tsubasa 2,çocukluğumuzun vazgeçilmez oyunlarından. Bu oyun kısaca futbol oyunudur. Ama ...

Konu: Captain Tsubasa 2 Oyunu Türkçe İndir Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Captain Tsubasa 2 Oyunu

Captain Tsubasa 2,çocukluğumuzun vazgeçilmez oyunlarından. Bu oyun kısaca futbol oyunudur. Ama diğer futbol oyunlarından çok farklıdır.
Hatırlarsanız ilk olarak ateride oynanmıştı bu oyun.

Bu oyunu bilgisayarda da oynayabilirsiniz bunun için yapmanız gereken gerekli dosyaları indirmek. Gerekli dosyaları oyunun resmi web sitesi olan www.tsubasafan.net adresinden bulabilirsiniz. Oyun için ilk olarak nesterj emülatörünü daha sonra oyunu indireceksiniz. Fazla boyut kaplamaz en fazla 1 mb .
Daha sonra emülatörü açıp dosya =oyun aç deyip oyunu açacaksınız. Çok basit açması ama oynaması o kadar basit değil. Ama birkaç kurcalarsanız çözülmeyecek gibi bir oyunda değil. Tek yapmanız gereken oyunu açıp biraz kurcalamak.
Oyun Türkçesi ve Japoncası var hatta istenilen bütün dillerde bu oyunu bulmak çok kolay. Ama biz tabii ki Türkçesini tercih edeceksiniz. Oyunu açtıktan sonra bir takım yazılar gelecek daha sonra oyuna başlıyacağız. Captain tsubasa 2 genel olarak x , c , z ve d tuşundan oynanılıyor. Ama öyle diğer oyunlara benzemez. Özellikle diğer oyunlardan farkı bir şeyi yaparken ( pas , şur vs.. ) oyunu c tuşu ile durdurmamız gerek. Daha sonra , gereken işleri yapmamız için ok tuşları ile d tuşuna basmamız gerek. Aşağı ok tuşu ile d ye bastığımızda ikili pas , yukarı ok tuşu ile d ye bastığımızda oyuna devam , çalım , sağ ok tuşu ile d ye bastığımızda şut ( özel şut varsa birden fazla seçenek açılır ) , sol ok tuşu ile d ye bastığımızda ise pas atacaktır. Bu fonksiyonlar durumlara göre değişebilir. Genel olarak oyun böyle grafik açısından çok muhteşem 3 boyutlu diyebiliriz.
Oyuncuların resimleri bile maç esnasında çıkıyor. Ama kesinlikle oynanılması gereken bir oyun. Ayrıca aterideki gibi öyle sürekli şifre yazmaya gerek yok. Bilgisayar da oynarken f5 tuşu ile kaydedip f7 ile açabilirsiniz.
Kolay gelsin.

Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: Captain Tsubasa 2 Oyunu Türkçe İndir Gezginlerden İndir Bedava, Captain Tsubasa 2 Oyunu Türkçe İndir Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, Captain Tsubasa 2 Oyunu Türkçe İndir Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Gezginler Download

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:04 Temmuz 2011 | Toplam Yükleme: 14.164 Yazdır

Nasıl Buldular?

tsubasa oyunu indir gezginler, kaptan tsubasa oyunu indir gezginler, tsubasa indir gezginler, tsubasa 2 indir gezginler, captain tsubasa 2 indir gezginler, captain tsubasa oyunu indir gezginler, kaptan tsubasa indir gezginler, captain tsubasa indir gezginler, tsubasa indir türkçe gezginler, tsubasa oyunu indir türkçe gezginler

Benzer Konular

"Captain Tsubasa 2 Oyunu Türkçe İndir" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

2 Yorum - Gezginler İndir Download

  1. caner_2323, 1 year ago

    tsubasa gol atar

  2. ata, 6 months ago

    ben indirmeden oynadığımda Japona-Brezilya maçında Tsubasa Kasşrga Şutu ile ağları delmişti hem savunamadan hem de orta sahadan gücü de 400 şifresi de şu:
    bW0ky 93IDQ 1OnYs rRf


Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.