BvT Live TV 3.1

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:BvT Live TV 3.1, Tamamı Türk yazılımcılar tarafından üretilen bir multimedya yazılımı olan BvT Live Tv. Ses ve video dosyalarınızı ...

Konu: BvT Live TV 3.1 Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Tamamı Türk yazılımcılar tarafından üretilen bir multimedya yazılımı olan BvT Live Tv. Ses ve video dosyalarınızı oynatmanın yanı sıra online Radyo / Tv yayınlarını takip etmenize de olanak sağlıyor. Ayrıca eklentiler bölümü sayesinde online oyunlardan namaz vakitlerine kadar bir çok ek özelliği barındırıyor.

Canlı Tv
Yüzlerce Tv ve Radyo kanalını tv kartına ihtiyaç duymadan ve ücretsiz olarak takip edip kendi favorilerinizi oluştura bilirsiniz. Gelişmiş arama seçeneği ile istediğiniz radyo ve tv kanalına kolayca ulaşabilmenizin yanı sıra ülkelere ve dillere göre sıralama da yapabilirsiniz.

Medya Oynatıcısı
3.1 versiyonunun en önemli özelliklerinden biri olan medya oynatıcısı bölümü sayesinde BvT Live Tv yalnızca bir online yayın programı olmaktan çıkıp tam bir medya yazılımına dönüştü. Bu sayede bilgisayarınızdaki yerel ses (mp3,wma,wav) ve video (avi,mpg,wmv) dosyalarını kolayca yürütebileceksiniz.
Programın desteklediği formatlar
Ses Dosyaları; mp3, wma, wav, wax, mp2, mpa, mid, rmi, cda
Video Dosyaları; wmv, avi, mpg, mpeg, mp4, m1v, wm, wvx, mov, dat

Eklentiler
İnternet kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap verebilmek için hazırlanan eklentiler bölümü ile bir çok ek özelliğe hızlıca ulaşabileceksiniz.

Kurulum ile gelen Eklentiler :
1) Oyunlar eklentilesi ile bir birinden güzel online oyunları tam ekran oynama zevkini yaşayacaksınız.
2) Haber eklentisi ile türkiyenin bir çok büyük haber sitesinin son dakika haberlerine hızlı ve kullanışlı bir şekilde ulaşabileceksiniz.
3) Vakitci eklentisi ile dünyanın 8000 farklı merkezi için namaz ve ezan saatlerini örenebileceksiniz.
4) Sözlük ekşlentisi ile günlük hayatta sıkça karşımıza çıkan dil problemlerini bir nebze olsun giderebilir farklı dilleri kullanan insanlarla daha rahat anlaşma fırsatı bulabilirsiniz.
5) Komedi eklentisi ile özel olarak seçilmiş birbirinden komik videolara tek bir tıklama ile ulaşabileceksiniz.

Ayrıca BvtLiveTv.Com adresinden yükleyebileceğiniz daha bir çok eklenti farklı ihtiyaçlarınıza cevap verecek.

Ses Kaydedici
Ses kaydetme özelliği, oynatmakta olduğunuz medyanın sesini wav yada mp3 formatında kaydetmenize imkan sağlıyor.

Arayüz(Skin) Desteği
İlk kurulumda gelen iki farklı arayüze ek olarak sitemizde yayınlanacak olan bir çok arayüzü kullanarak programınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Çoklu Dil Desteği
Dil desteği sayesinde programınızı istediğiniz dilde kullanabilirsiniz. Kurulumda gelen Türkçe ve İngilizce dillerine ek olarak sitemizde yayınlanacak olan diğer dil desteklerinide programınıza ekleyebilirsiniz.

Güncelleme Sistemi
Gelişmiş otomatik güncelleme sistemi programda yapılacak olan her değişikliği sizi rahatsız etmeden kurulu olan sisteminize uygulayacaktır. Bu sayede programın yeni sürümlerini takip etmenize gerek kalmayacak. Her yeni sürüm otomatik olarak bilgisayarınıza yüklenecek.

Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: BvT Live TV 3.1 Gezginlerden İndir Bedava, BvT Live TV 3.1 Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, BvT Live TV 3.1 Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Gezginler Download

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:01 Temmuz 2009 | Toplam Yükleme: 3.001 Yazdır

Nasıl Buldular?

bvt live tv indir gezginler, btv live tv indir gezginler, bvtlivetv gezginler, bvt live tv gezginler, bvt live tv 3 1 indir gezginler

Benzer Konular

"BvT Live TV 3.1" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.