BitTorrent (2013) Son Sürüm,Türkçe,Download,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:BitTorrent (2013) Son Sürüm,Türkçe,Download,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir, Video, müzik, oyun gibi her türlü dosyanın paylaşıldığı torrentdünyasında ücretsiz bir istemci olan BitTorrent ...

Konu: BitTorrent (2013) Son Sürüm,Türkçe,Download,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Video, müzik, oyun gibi her türlü dosyanın paylaşıldığı torrentdünyasında ücretsiz bir istemci olan BitTorrent hızlı bir şekilde yüksek kalitede dosya paylaşımları yapabilmeniz için gerekli ortamı sizlere hazırlıyor.

Milyonlarca kullanıcıya sahip olan BitTorrent dünyası, güvenli bir şekilde dosya alışverişi yapma imkanını sunarken gelişmiş seçenekler ve dosya indirirken ihtiyaç duyabileceğiniz özellikler ile dilediğiniz ayarlamaları yapabilmenize yardımcı oluyor.

Detaylı istatistikler ve grafiksel indirme/yükleme bilgileri sunan BitTorrent, paylaşımlarınızı ve gerçekleşen verialışverişini açık olarak detaylı bir şekilde size raporluyor.

BitTorrent sizlere hızlı bir şekilde yüksel kalitede dijital içerik (video, müzik ve oyun vb.) taşıyan dosyaları indirmeniz de yardımcı olur. Pek çok dilde destek veren bu program, 70 milyon kullanıcı tarafından kullanılıyor. Güvenli bir şekilde dosyaları bilgisayarınıza alabiliyorsunuz. Detaylı grafikler ve istatistiklerle paylaşımları inceleyebiliyorsunuz.

Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: BitTorrent (2013) Son Sürüm,Türkçe,Download,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir Gezginlerden İndir Bedava, BitTorrent (2013) Son Sürüm,Türkçe,Download,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, BitTorrent (2013) Son Sürüm,Türkçe,Download,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Program

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:18 Mart 2013 | Toplam Yükleme: 594 YazdırBenzer Konular

"BitTorrent (2013) Son Sürüm,Türkçe,Download,Bedava (Ücretsiz) Gezginler İndir" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.