BitComet 1.27

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:BitComet 1.27, BitComet güçlü, güvenli, temiz, hızlı yapısı ve kolay kullanımı ile torrent protokolünde en fazla tercih edilen ...

Konu: BitComet 1.27 Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

BitComet güçlü, güvenli, temiz, hızlı yapısı ve kolay kullanımı ile torrent protokolünde en fazla tercih edilen BitTorrent programlarından biri olarak öne çıkıyor. En popüler P2P dosya paylaşım türlerinden biri haline gelen ve gün geçtikçe kullanıcı sayısı daha da artan torrent paylaşım mantığında BitComet (Torrent İndirme Programı) sade yapısı ile kolaylıkla kullanabileceğiniz güçlü bir istemci.

BitComet eş zamanlı dosya indirme (download) işlemleri yapabilme, DHT network desteği, indirdiğiniz torrent paketinden sadece seçtiğiniz dosyaların inmesi, hızlı devam ettirme, HTTP/FTP indirme entegrasyonu, hız limitleme, otomatik port haritalamaları, proxy desteği ve IP filtrelemeleri gibi geniş özellik ve seçenekleriyle en gelişmiş torrent programlarından biri.

Popüler dosya paylaşım yazılımı BitComet sürekli olarak güncellenen ve yenilenen yapısı ile artık sizlere dosyaları indirmeden önce dosyaların önizleme resimlerini gösterebiliyor ve torrent paylaşımlarınızı optimize ediyor. Ayrıca Windows Vista ve Windows 7 uyumu tam olarak BitComet’te mevcut.

Özellikler

* İndirilen video dosyasının önizlemesine olanak tanıyor

* DHT Network (Ağ) ve trackless torrent indirime desteği

* Tamamen C++’da yazılmış yeni çekirdek ile kararlı, hızlı çalışma ve düşük CPU kullanımı

* Upload hızının ve download hızlarının limitlenebilmesi

* Temiz ve ücretsiz, adware ve spyware gibi kötü niyetli programlar barındırmama (Spybot “Comet Cursor” yanlış aktarabilir)

* Eşzamanlı dosya indirme işlemleri ve torrent dosyasının içindeki dosya seçimi ve öncelik özelliklerinin ayarlanabilirliği

* Intelligent Bağlantı Optimizasyonu, Oran Kontrolü, Disk Cache, Disk Allocating, Hash Scan özellikleri

* Geçici ve kalıcı IP bloklama

* Diğer kullanıcılar ile chat/sohbet imkanı

* ZIP paketi desteği, yükleme yapmadan çalışabilime

* Windows XP SP2 TCP/IP restriction ile uyum

* Otomatik bilgisayar kapama desteği

Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: BitComet 1.27 Gezginlerden İndir Bedava, BitComet 1.27 Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, BitComet 1.27 Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Program

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:22 Nisan 2011 | Toplam Yükleme: 848 YazdırBenzer Konular

"BitComet 1.27" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.