Bilgisayar Kapatıcı 1.1

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:Bilgisayar Kapatıcı 1.1, Bilgisayar Kapatıcı Yazılımı aslında son derece işe yarar ve lazım olan bir yazılım türü.Bu Yzalımı sayesinde ...

Konu: Bilgisayar Kapatıcı 1.1 Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Bilgisayar Kapatıcı Yazılımı aslında son derece işe yarar ve lazım olan bir yazılım türü.Bu Yzalımı sayesinde artık gece çok rahat bir şekilde bilgisayarınızın başından kalkıp yatağınıza gidebilirsiniz.Belirlediğiniz zaman içerisinde sisteminiz kendi kendine kapanacaktır.

Bilgisayar Kapatıcı, bu tür durumlarda bilgisayarımızı bizim ayarladığımız saat veya zaman aralığında kapatacak bir programcıktır. Bilgisayar Kapatıcı 1.1 ile gelen Şifreli Mod ise çocuklarımızın bilgisayar başında durma süresini belirlememizde bize yardımcı olacaktır.
Bununla beraber Bilgisayar Kapatıcı; yerel ağınızdaki herhangi bir bilgisayar yada bilgisayarları, IP adresi veya bilgisayar adı kullanarak kapatmanıza yardımcı olan Windows’un “Uzaktan Kapat” programına ulaşmanızı sağlar.

Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: Bilgisayar Kapatıcı 1.1 Gezginlerden İndir Bedava, Bilgisayar Kapatıcı 1.1 Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, Bilgisayar Kapatıcı 1.1 Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Gezginler Download

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:05 Eylül 2009 | Toplam Yükleme: 1.527 Yazdır

Nasıl Buldular?

bilgisayar kapatıcı 1 1 gezginler, pc kapatıcı gezginler

Benzer Konular

"Bilgisayar Kapatıcı 1.1" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.