aTube Catcher 2.4.636

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:aTube Catcher 2.4.636, YouTube'den video indirip, indirdiğiniz videoyu MPG, AVI, MP4, 3GP, 3G2, WMV, PSP, MOV gibi formatlarla kullanabilmek için ...

Konu: aTube Catcher 2.4.636 Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

YouTube‘den video indirip, indirdiğiniz videoyu MPG, AVI, MP4, 3GP, 3G2, WMV, PSP, MOV gibi formatlarla kullanabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program. Video dönüştürürken kaliteyi seçeceğiniz formatla belirleyebileceğiniz gibi kendine has hazır şablonlarıyla DVD, VCD, IPOD, PSP vb. gibi platformlar ile kullanabilek için gerekli olan standart kalite ve formatlara dönüşüm yapabilir. YouTube için yaş onayı gerektiren videolara da destek sunabiliyor.

aTube Catcher, eski adıyla YouTube Catcher sadece YouTube sitesinden indirdiğiniz FLV uzantılı dosyaları değil, diğer sitelerden indirdiğiniz FLV dosyalarını da dönüştürebilir. Dönüştürme işlemi sırasında boyut, framerate, video boyutları, kullanılacak codec, dosya formatı, ses codec, kalite vb. özellikleri seçebiliyorsunuz.

Varsayılan olarak MPEG4 AVI formatının ayarlandığı programda, 3GP, 3G2, AVI, XVID, MP4, MP3, MP2, WMA, WMV, GIF, FLAC, WAV, PSP, MPG, VOB, OGG, MOV, AVI formatlarının tamamına destek sağlanıyor. Yenilenen ve geliştirilen sürümleri ile aTube Catcher HD video desteği, Turbo hızlı download seçeneği gibi yeni özellikler ve birçok geliştirilmeye sahip.

Desteklenen Bazı Video Sitesi Adresileri:

 1. www.youtube.com
 2. vids.myspace.com
 3. video.yahoo.com
 4. video.google.com
 5. www.dailymotion.com
 6. www.veoh.com
 7. www.vimeo.com
 8. www.ifilm.com
 9. www.metacafe.com
 10. www.vox.com
 11. www.megavideo.com
 12. www.bebo.com
 13. www.megarotic.com
 14. www.break.com
 15. www.hi5.com
 16. www.videoshare.com
 17. www.pornotube.com
 18. www.xtube.com
 19. www.youporn.com
 20. www.redtube.com
 21. www.toonrip.com
Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: aTube Catcher 2.4.636 Gezginlerden İndir Bedava, aTube Catcher 2.4.636 Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, aTube Catcher 2.4.636 Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Program , , ,

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:31 Mart 2012 | Toplam Yükleme: 2.919 Yazdır

Nasıl Buldular?

atube catcher 2 0 gezginler, atube son sürüm indir gezginler, atube catcher eski sürüm, aTube Catcher v2 4 636 indir

Benzer Konular

"aTube Catcher 2.4.636 " konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.