aTube Catcher 2.0.399

Sponsor Bağlantılar




Konu İçeriği:aTube Catcher 2.0.399, Popüler online video sitelerinin tamamını destekleyen mükemmel bir video yakalayıcısı program olan aTube Catcher ile ...

Konu: aTube Catcher 2.0.399 Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Popüler online video sitelerinin tamamını destekleyen mükemmel bir video yakalayıcısı program olan aTube Catcher ile YouTube, MySpace, Dailymotion, Megavideo, Metacafe, iFilm vb. 100′den fazla video sitesinden en beğendiğiniz videoları bilgisayarınıza hızlı bir şekilde indirebilir, isterseniz indirdiğiniz videoları taşınabilir video oynatma aygıtınıza veya cep telefonunuza uygun formata anında yine aTube Catcher üzerinden dönüştürebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan program ile dilerseniz videoların sadece ses kayıtlarını “MP3″ olarak kaydedebiliyorsunuz. Tüm format dönüştürme işlemlerini hiçbir ek programa gerek duymadan video indirmek için kullandığınız aTube Catcher üzerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi daha kaliteli görüntü ve ses elde etmek için kişiselleştirilebilir dosya indirme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Çok basit bir arayüze sahip olan programda indirmek istediğiniz video’nun adresini programa girdikten ve dosyayı kaydetmek istediğiniz klasör adresini belirledikten sonra geriye indirdiğiniz dosyanın kayıt formatını seçip indirme işlemini başlatmak kalıyor.

Varsayılan olarak MPEG4 AVI formatının ayarlandığı programda, 3GP, 3G2, AVI, XVID, MP4, MP3, MP2, WMA, WMV, GIF, FLAC, WAV, PSP, MPG, VOB, OGG, MOV, AVI formatlarının tamamına destek sağlanıyor. Yenilenen ve geliştirilen sürümleri ile aTube Catcher HD video desteği, Turbo hızlı download seçeneği gibi yeni özellikler ve birçok geliştirilmeye sahip.

Desteklenen Bazı Video Sitesi Adresileri:

www.youtube.com
vids.myspace.com
video.yahoo.com
video.google.com
www.dailymotion.com
www.veoh.com
www.vimeo.com
www.ifilm.com
www.metacafe.com
www.vox.com
www.megavideo.com
www.bebo.com
www.megarotic.com
www.break.com
www.hi5.com
www.videoshare.com
www.pornotube.com
www.xtube.com
www.youporn.com
www.redtube.com
www.toonrip.com

Sponsor Bağlantılar



Dosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: aTube Catcher 2.0.399 Gezginlerden İndir Bedava, aTube Catcher 2.0.399 Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, aTube Catcher 2.0.399 Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Gezginler Download

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:01 Ağustos 2010 | Toplam Yükleme: 3.113 Yazdır

Nasıl Buldular?

atube catcher indir gezginler, atube catcher gezginler, atube gezginler, atube catcher son sürüm indir gezginler, a tube gezginler, adobe catcher gezginler, a tube catcher gezginler, atube catcher türkçe indir gezginler, a tube catcher türkçe

Benzer Konular

"aTube Catcher 2.0.399" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.