Ares 2.1.8 – GEZGİNLER İNDİR

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:Ares 2.1.8 – GEZGİNLER İNDİR, Ares açık kaynak kodlu bir P2P programıdır ve geniş bir kullanım ağına sahiptir. Ayrıca kullanıcılar arasında sohbet ...

Konu: Ares 2.1.8 – GEZGİNLER İNDİR Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

Ares açık kaynak kodlu bir P2P programıdır ve geniş bir kullanım ağına sahiptir. Ayrıca kullanıcılar arasında sohbet ortamı oluşabilmesine olanak tanır. Ares Galaxy veya Ares Regular olarak da bilinir.

Çok Kaynaklı İndirme Ares, otomatik olarak birden fazla kaynağı bulur ve indirmeye başlar, bu indirme hızınızda önemli ölçüde fark oluşturur.

Düzenli Kütüphane Ares, paylaşmakta olduğunuz dosyaları kategorilere ayırmanıza, arama yapmanıza vb. olanak tanır.

Tümleşik Ses/Görüntü Oynatıcı Ares, indirmekte olduğunuz dosyaları indirme işlemi tamamlanmadan önizleme veya öndinleme yapmanızı sağlar

Hızlı Yüklemeler

Ares otomatik olarak aradığınız dosyanın kaynaklarını bulur hatta indirme işlemi sırasında daha fazla kaynak arayarak hızınızı arttırarak yükleme süresini en aza indirir. Dosyayı aynı anda birden fazla kullanıcıdan indirerek yükleme hızlarınız artar.

Önemli Notlar: İndireceğiniz program bir dosya paylaşım yazılımıdır. Olabilecek her türlü riski göz önünde tutmalı ve yasal sınırlar içerisinde dosya paylaşımı yapmak zorundasınız.

Ares 2.1.8 Kullanım Bilgileri

Lisans: Freeware/Ücretsiz

Yayımcı: AresGalaxy

Boyut: 2.94 MB

Ekleyen: Admin

Arayüz: Türkçe

Sistem: Windows XP/7/Vista

Sponsor BağlantılarDosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Etiketler: Ares 2.1.8 – GEZGİNLER İNDİR Gezginlerden İndir Bedava, Ares 2.1.8 – GEZGİNLER İNDİR Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, Ares 2.1.8 – GEZGİNLER İNDİR Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Program , , ,

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:29 Nisan 2012 | Toplam Yükleme: 2.053 Yazdır

Nasıl Buldular?

ares 2 1 8 indir gezginler, gezginler ares 2 1 8, ares 2012 gezginler

Benzer Konular

"Ares 2.1.8 – GEZGİNLER İNDİR" konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.