3G Mobil TV

Sponsor Bağlantılar
Konu İçeriği:3G Mobil TV, 3G Mobil TV Turkcell 3G Mobil TV Avea 3G Mobil TV Vodafone 3G Mobil TV Turkcell 3G Mobil TV Nasıl Yapılır 3g ...

Konu: 3G Mobil TV Hakkında Türkçe Açıklama ve İndirme Linki

3G Mobil TV

Turkcell 3G Mobil TV

Avea 3G Mobil TV

Vodafone 3G Mobil TV

Turkcell 3G Mobil TV Nasıl Yapılır

3g kapsama alanına girdiğinde otomatik olarak 3g ye geçiyor bu alanda MOBILTV yazıp 2222 ye yollayın sonra linke tıklayıp indirin. Uygulama yüklendikten sonra AYAR TV yazıp 2222 ye yollayın ayarları kaydedin sonra uygulamaya girin erişim noktası olarak herzaman MOBIL TV seçin sonra paket satın alma falan var onları siz yaparsınız benden bu kadar

Boşuna UMTS seçmeyin hem bataryanız gider hemde arayanlar size ulaşamaz kapsama alanına girdiğinizde otomatik devreye geçiyor.

Turkcell MobilTV Standart Paketini aylık veya günlük satın alarak aşağıdaki kanalların canlı yayını izleyebilirsiniz.

CNBC-E, FOX, KANAL 7, KANAL 24, KRAL TV, NTV, NTV SPOR, POWERTÜRK, SAMANYOLU TV, SHOW TV, SKYTÜRK, TJK TV, YUMURCAK TV

LigTV kanalını da ayrıca LigTV paketi içerisinde çok yakında sizlere sunuyor olacağız!

Video ekranından ise haber, finans, dizi, film gibi dilediğiniz kategoride çok sayıda videoyu streaming teknolojisi ile izleyebilirsiniz.

Ücretlendirme:

Turkcell MobilTV Standart Paketi 2009 yılı sonuna kadar %50 indirimli olup, 2009 kampanyalı fiyatları aşağıda verilmiştir.

Aylık Standart paket KDV ve ÖİV dahil 4,95 TL / 35 kontör ücretindedir.

Günlük Standart paket KDV ve ÖİV dahil 1 TL / 7 kontör ücretindedir.

Turkcell MobilTV servisi altında yer alan video içerikleri KDV ve ÖİV dahil 4 TL / 32 kontör ücretindedir.

Turkcell MobilTV wap portalı ve telefon uygulaması içindeki dolaşımlarda ve servis kullanımında bağlantı ücreti alınmamaktadır.

Aylık paketlerde 20 saat, günlük paketlerde 4 saat kullanım limiti bulunmaktadır. Limit aşımı KDV ve ÖİV dahil dakika başı 0,13 TL/1 kontör ücretlendirilir.

Turkcell için Sık Sorulan Sorular:

Bu servisi kimler kullanabilir?

Turkcell MobilTV servisini telefonu Turkcell MobilTV uyumlu olan tüm 3G aboneleri kullanabilir.

Servis nasıl kullanılır?

Servisi 2222′ye MOBİLTV yazıp göndererek kullanabilirsiniz. MOBİLTV yazıp 2222′ye kısa mesaj gönderdiğinizde telefon modelinize göre Turkcell MobilTV uygulaması veya wap portalı linki telefonunuza otomatik olarak gönderilir. Turkcell MobilTV uygulamasında “Paket İşlemleri>TV Paketleri” ekranından, Turkcell MobilTV wap portalinde “TV>Paket İşlemleri” ekranından istediğiniz paketi satın alıp, TV ekranından paketiniz içerisindeki kanalları izleyebilirsiniz.

Servis ayarları nasıl yapılır?

AYAR MOBİLTV veya AYAR TV yazıp 2222′ye kısa mesaj gönderebilir ya da Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak ayarlarınızı alabilirsiniz.

Turkcell MobilTV Uygulaması nasıl kullanılır?

Turkcell MobilTV uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra uygulamaya telefonunuzda Menu > Uygulamalar > Turkcell MobilTV altından erişebilirsiniz. Turkcell MobilTV ikonuna tıkladıktan sonra uygulamaya ilk girişte gelen ekranda bağlantı noktası olarak “Mobiltv” seçiniz.

Son İzlediklerim ekranından son izlenilen televizyon kanalı ve video içeriklerine erişebilirsiniz.

Paket İşlemleri>TV paketleri ekranından istediğiniz paketi satın alabilir, Paket İşlemleri>Paketlerim altından paketinizi iptal edebilirsiniz.

TV ekranında:

* Satın aldığınız paket içerisindeki kanalları izleyebilir,

* TV ekranındayken kanalın üzerine gelip “İzle” ile yayını başlatabilir,

* TV ekranındayken numara tuşlarından istediğinize uzun süreli basarak kanal için numara atayabilir,

* Yayını izlerken sağ/sol, yukarı/aşağı tuşları ile ses açıp kapatabilir, kanal değiştirebilir.

* TV ekranındayken izlemek istenilen kanalın üzerine gelip joystick ile sağa tıklayarak kanalın 1 günlük yayın akışı ile ilgili bilgi alabilir, “Seçenek”ten istenilen programa “Hatırlatma” ekleyebilirsiniz.

Video ekranından istediğiniz kategorideki videoyu satın alınarak 24 saat süresince ücretsiz izleyebilirsiniz.

Turkcell MobilTV Wap portalı nasıl kullanılır?

Turkcell MobilTV wap portalına wap.turkcell-im.com.tr üzerinden erişebileceğiniz gibi http://wap.mobiltv.turkcell.com.tr adresinden de bağlanabilirsiniz.

TV>Paket İşlemleri sayfasından istediğiniz paketi satın alabilir veya iptal edebilirsiniz.

TV ekranındayken izlemek istediğiniz kanalın yanındaki i ikonuna tıklayarak kanalın 1 haftalık yayın akışını öğrenebilirsiniz.

Video ekranında istediğiniz kategorideki videoyu satın alarak 24 saat süresince ücretsiz izleyebilirsiniz.

Satın aldığınız videolara Video>Videoların için tıkla linkine tıklayarak erişilebilirsiniz.

Turkcell MobilTV Paketleri nasıl iptal edilir?

Turkcell MobilTV uygulamasında Paket İşlemleri>Paketlerim ekranından ya da Turkcell MobilTV wap portalinde Paket İşlemleri sayfasından, Turkcell Müşteri Hizmetleri, Turkcell Ekstra ve Abone Merkezleri veya Online İşlem Merkezi üzerinden paketinizi iptal edebilirsiniz.

Kalan kullanım hakkı nasıl öğrenilebilir?

KALAN yazıp 2222′ye göndererek veya Turkcell Müşteri Hizmetleri arayarak kaç saat paket kullanım hakkınız kaldığını öğrenilebilirsiniz.

Yurtdışında, Kıbrıs’ta kullanılabilir mi?

Sponsor Bağlantılar
Etiketler: 3G Mobil TV Gezginlerden İndir Bedava, 3G Mobil TV Gezginler Download Son Sürüm 2013 Full Türkçe Yükle, 3G Mobil TV Bedava İndir Ücretsiz Download TR Tek Link Portable Kurulumsuz

Gezginler Download

Editör:Gezginler İndir Download | Tarih:15 Aralık 2010 | Toplam Yükleme: 5.194 Yazdır

Nasıl Buldular?

mobil tv indir gezginler, avea mobil tv indir, mobil tv gezginler, turkcell mobil tv indir gezginler, fox tv indir gezginler, gezginler mobil tv indir, turkcell tv indir gezginler, vodafone mobil tv uygulaması indir, 3g mobil tv indir, Gezginler mobil tv

Benzer Konular

"3G Mobil TV " konusuyla alakalı GezginlerİndirDownload.Com'da bulunan sayfalar:

Yorum Yapın - Gezginler İndir Download

Gezginler İndir Download Hakkında

Gezginlerindirdownload.com tamamen yasal ve telif haklarına saygılı bir sitedir. Telif Haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz sayfayı bize aşağıdaki iletişim linki ile bildirirseniz, editörlerimiz anında gerekeni yapacaktır.